Altcoin Haberleri

Cardano Tahminleriyle Nam Salan Trader CryptoCapo, 3 Altcoin İçin Ralli Yakın Dedi!

Yüksek takipçili “CryptoCapo” adlı kripto tüccarı, Cardano (ADA) ve nispeten bilinmeyen üç altcoin üzerindeki ralli beklentilerini dile getirdi.

Capo olarak piyasada bilinen analist’in twitter’da 134 bin takipçisi bulunuyor. Son yayınladığı gönderilerde, Cardano’nun ilerleyişini olumsuz olarak yorumladı ve şöyle söyledi;

“ADA konusunda o kadar iyimserim ki canımı acıtıyor.”

Tüccar, ADA’nın en büyük kripto varlıklarından biri olduğunu paylaşmaya devam ediyor ve şu anda Bitcoin’e ve en iyi akıllı sözleşme platformu Ethereum’a üstün bir bahis olduğunu düşünüyor.

“ETH, BTC’den daha iyi görünüyor. Ve ADA, ETH’den daha iyi görünüyor…

ADA şu anda en büyük yatırımlarımdan biri olmaya devam ediyor.”

ADA’ya ek olarak Capo, tüm dijital ürünler için tek duraklı bir dijital pazar yaratmaya çalışan World Token’ı (WORLD) yakından takip ettiğini söylüyor. Capo, WORLD’in Ethereum’a (WORLD/ETH) karşı 0.000027’nin üzerine çıkması durumunda yükselişe geçebileceğini söylüyor.

“ Hala tetikleyiciyi bekliyorum… temeller iyi ama henüz gücünü göstermiyor.”

world 1
Kaynak: CryptoCapo

Capo, Bitcoin’e (TOMO/BTC) karşı ölçeklenebilir, geliştirici dostu akıllı sözleşme platformu TomoChain’de (TOMO) da yükselişte olduğunu belirtiyor.

Capo, TOMO’nun önümüzdeki yıl BTC’ye karşı ciddi bir yükseliş göstereceğine inandığını ifade ediyor.

tomo
Kaynak: CryptoCapo

Merkezi olmayan, birlikte çalışabilir bulut bilişim projesi Phala Network (PHA), Capo’nun izlediği başka bir varlık. Capo, 100 milyon doların biraz üzerinde bir piyasa değeri olan PHA’nın, şu anda 800 milyon doların üzerinde bir piyasa değerine sahip olan ilk birlikte çalışabilir blok zincirlerinden biri olan Quant’ın izinden gidebileceğine inanıyor .

“PHA bir QNT rolü üstlenmek üzere. Sadece söylüyorum.

Capo, Bitcoin analizini bu hafta da paylaştı ve Bitcoin’in “45.000-48.000 dolara yükselmek üzere” olduğunu belirtti.

Yazım sırasında, Bitcoin’in anlık piyasa değeri $38,000 civarında.

Kaynak: Dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!