Altcoin Analizleri

Büyük Balina, Coinbase’de 12 Milyon Dolarlık Polygon (MATIC) Alımı Yaptı!

Bir kripto balinası, en iyi kripto varlığı güç belirtileri gösterirken aniden 12 milyon dolar değerinde blok zinciri ölçeklendirme çözümü Polygon’u (MATIC) transfer etti.

Kripto izleme platformu Whale Alert işlemi bildirdi ve büyük adresin 13.428.828 MATIC tokenini en iyi ABD kripto borsası Coinbase’e gönderdiğini belirtti.

MATIC, haber yazıldığı sırada 0,931 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 10. sıradaki kripto varlığı son 24 saatte %2,25 ve son yedi günde yaklaşık %10 artış gösterdi. Son kazançlarına rağmen MATIC, Aralık 2021’de belirlediği tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,92 $’dan hala %68 düşüşte. MATIC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

MATIC, Polygon platformundaki işlemleri doğrulamak ve ağı çalıştırmak için gereken ücretleri ödemek için kullanılıyor.

Devam eden kripto kışına rağmen, Polygon’un bazı parlak noktaları oldu. Kripto analiz firması Messari, projenin Eylül sonundan bu yana NFT satışlarında %191’lik bir artış gördüğünü bildirdi. Polygon ayrıca bu yılın başlarında sosyal medya devleri Meta ve Reddit ile kahvehane zinciri Starbucks gibi önemli markalarla işbirliği yaptı.

Polygon, BTC’den daha iyi performans gösterebilir

Popüler kripto stratejisti Kaleo, Twitter takipçilerine MATIC’in alt zaman dilimindeki çapraz direncini aldıktan sonra önümüzdeki günlerde Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans göstereceğine inandığını söyledi.

“Küçük bir tezahür yaptık ve kopuş başladı. Direnç kırıldı.”

polygon analiz
kaynak: kaleo/twitter

Bu haberin yazıldığı sırada MATIC/BTC 0,00005457 (0,93$) seviyesinde işlem görüyor ve bu da paritenin Kaleo’nun 0,000066 BTC (1,12$) hedefine ulaşması halinde %20’nin üzerinde bir yukarı yönlü potansiyele işaret ediyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!