ALTCOİNYORUM/ANALİZ

Cardano, BitTorrent, Dogecoin Günlük Analiz: 26 Eylül

İyileşmenin ortasında, birçok altcoin, son 24 saatte hafif kazançlarla birlikte konsolidasyon gösterdi. Cardano yükseldi ve ani direnişini hedef aldı. BitTorrent ayrıca, piyasada düşüş baskısına işaret eden teknik göstergelere rağmen yukarı yönlü hareket kaydetti. Son olarak, satın alma gücü negatif bölgede kalmasına rağmen Dogecoin toparlandı. 

Cardano (ADA)

cardano
ADA/USD, TradingView

Cardano, son 24 saatte %9,4 değer kazandı. Direnç işareti 2,45 dolarda kaldı. Diğer ek seviyeler de bir haftanın en yüksek seviyesi olan 2.60$’da kaldı ve ADA’nın 2.78$’ı tekrar ziyaret edebileceğini aştı. Parametreler toparlanma sonrasında yükselişe geçti. 

Göreceli Güç Endeksi , satın alma gücünün de toparlandığını gösteren yarım çizginin üzerinde görüldü. MACD , histogramlarında yeşil çubuklar parladı.

Chaikin Para Akışı , sermaye girişlerinin pozitif olması nedeniyle orta çizginin üzerinde gerçekleşti. Öte yandan, ADA 1,97 dolara ve 1,83 dolara düşebilir. 

BitTorrent (BTT)

bittorrent
BTT / USD, TradingView

BitTorrent, son 24 saatte %2,2 arttı. Altcoin 0,0032 dolardan fiyatlandırıldı. Madeni para için genel direnç 0,0035 dolarda kaldı. 0,0035 doların üzerine çıktıktan sonra, diğer fiyat tavanı 0,0040 dolarda ve ardından 0,0046 dolarda kaldı.

Ancak, göstergeler olumsuz bir fiyat hareketine işaret etti. Göreceli Güç Endeksi yarı çizginin altındaydı, satın alma gücü de negatifti. MACD , histogramda yanıp sönen kırmızı çubuklar.

Müthiş Osilatör , yeşil sinyal çubuklarını kaydetti. Düşüş, satın alma gücünün azalmasından kaynaklanabilir. Destek bölgesi 0,0032 ile 0,0028 dolar arasındaydı. 

Dogecoin (DOGE)

dogecoin
DOGE/USD, TradingView

Dogecoin, son 24 saat içinde %3,4 oranında iyileşti ve 0,20 dolardan işlem gördü. Ani direnç 0,21 dolar ve ardından 0,24 dolar oldu. Temel parametreler düşüş eğilimi gösterse de, göstergeler toparlanma belirtileri gösterdi. 

Göreceli Güç Endeksi yarı-line altına ve 40 işareti olarak gerçekleşti. MACD’nin histogramlarındaki kırmızı çubuklar , son işlem seanslarında geriledi.

Bollinger Bantları paralel kaldı, bu da Dogecoin’in bir miktar konsolidasyon gözlemleyebileceğini gösterdi. Altcoin aşağı yönde hareket ederse, Dogecoin 0.19 dolarlık destek seviyesinin yakınında işlem görecektir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!