Altcoin Haberleri

Bu Altcoin, Coinbase’de Listelendikten Sonra Bir Haftada %372 Yükseldi!

Düşük sermayeli bir altcoin, bu hafta Coinbase’den tam ticaret desteği aldıktan sonra son yedi gün içinde %372’den fazla yükseliş yaşadı.

PolySwarm (NCT), Çarşamba günü Coinbase Pro tarafından Inverse Finance (INV), Liquity (LQTY), Propy (PRO) ile birlikte listelenen bir tehdit algılama ve kötü amaçlı yazılımdan koruma projesidir.

Dört kripto varlığın tümü, ertesi gün borsanın tam perakende platformunda listelendi.

PolySwarm, siber güvenlik verilerinin ve öngörülerinin toplanmasına yardımcı olan kullanıcıları ödüllendirmek için yerel belirteci NCT’yi kullanır. Piyasa değerine göre 344. sıradaki kripto varlığı, bir hafta önce fiyatlandırıldığı yerden %372 artışla, yazı yazılırken 0.12$’dan işlem görüyor. Ancak NCT Cuma günü yaklaşık %29 düştü.

altcoin

Bu hafta, diğer üç altcoin fiyatları da aynı şekilde değişen miktarlarda arttı. Merkezi olmayan finans için bir dizi bankacılık aracı sunan Ethereum tabanlı bir token olan Ters Finans (INV), son yedi gün içinde yaklaşık %20 arttı.

Merkezi olmayan borçlanma platformu Liquity , yerel varlığı LQTY’nin geçen hafta yaklaşık %33 arttığını gördü.

Propy’nin yerel tokeni PRO, aynı dönemde %147’den fazla arttı. Propy, zamandan tasarruf etmek ve dolandırıcılık olasılığını azaltmak için gayrimenkul işlemlerini otomatikleştiren bir platformdur.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

telegram 12

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!