Altcoin Haberleri

BOMBA! Bu Altcoin, Büyük Hareket Sergileyerek Yükselişe Başladı!

Düşük sermayeli bir altcoin, devasa bir dönüm noktasının ardından sadece bir hafta içinde fiyatını ikiye katladı.

Polymath (POLY), 50.500 Twitter takipçisine Polymesh Incentivized Testnet’in (ITN) yeni bir sürüme yükseltildiğini söylüyor. Güncelleme, protokolün test ağında merkezi olmayan uygulamaların (DApp’ler) kullanılabilirliğinin yolunu açıyor.

Polymath, kullanıcıların blok zincirinde dijital menkul kıymetler oluşturmasına, ihraç etmesine ve yönetmesine izin veren bir menkul kıymet belirteci platformudur.

Bir Polymath blog gönderisine göre, Polymesh Teşvik Edilmiş Testnet , onları bu yıl ana ağı başlatmaya yaklaştırıyor.

“Polymesh Teşvik Edilmiş Testnet, Polymesh ana ağının lansmanına yönelik yürüyüşte bir sonraki adımı işaret ediyor.

Polkadot’tan Cosmos’a kadar, ITN’ler bir taşla iki kuş vurmanın kanıtlanmış bir yoludur, zincir üzerindeki işlevselliği stres testi yaparken topluluk katılımını ve katılımını sağlar.”

Proje şu anda, katılımcıların Polymath’ın temel özelliklerini ve işlevlerini test ederek ödüller kazanmalarını sağlayan bir dizi zorluk olan “Running With the Bulls”u düzenlemenin ortasında.

ABD merkezli Coinbase’e geçen Temmuz ayında eklenen POLY, yedi günün en düşük seviyesi 0,34 dolardan 1,25 dolara yükseldi ve sadece bir haftada % 267’lik büyük bir hamleye işaret etti. Kripto varlığı o zamandan beri geri çekildi ve şu anda 1,15 dolardan işlem görüyor.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!