Altcoin Haberleri

Bloomberg Stratejisti Mike McGlone: Bir Kritik Destek Alanı Parçalanırsa Ethereum (ETH) %60’ın Üzerinde Düşebilir!

Bloomberg kıdemli makro stratejisti Mike McGlone, Ethereum’un (ETH) gelecekteki fiyatının, önemli bir destek seviyesini sürdürmesine bağlı olduğunu açıkladı.

McGlone: Ethereum 500 Dolara Düşebilir

McGlone, Ethereum’un 1.000 dolarlık destek seviyesi çökerse, ikinci en büyük kripto varlığın iki yılın en düşük seviyesi olan 500 dolara düşebileceğini ön gördü.

“Vadeli işlemlerin ve borsada işlem gören fonların ortaya çıkışına benzer şekilde kriptolarda meydana gelen finansal piyasa devriminin daha fazlasını temsil eden Ethereum desteği, 1.000 dolar civarında kilit pivot olabilir.

Grafiğimiz, Bitcoin’e karşı 2 numaralı kriptonun kalıcı yukarı yönlü performans yörüngesini ve 1.000 dolar ihlal edilirse yaklaşık 500 dolara kadar destek eksikliğini gösteriyor.”

ethereum
kaynak: mike mcglone/twitter

ETH, yazı yazarken gün içinde %3,39 artışla 1,258 dolardan işlem görüyor.

McGlone’a göre, Ethereum’un bir hisse kanıtı konsensüs mekanizmasına geçişi, fiyatını göreceli olarak olumlu yönde etkiledi.

“Enerji krizinin ortasında hisse kanıtına geçiş yapan Ethereum, kripto dolarları için lider platform olarak göreceli bir canlılık sağladı.”

Bitcoin’e (BTC) dönen McGlone, amiral gemisi kripto varlığının yükseliş sonucunu sağlamak için desteklemek için 20.000 dolarlık direnç seviyesini çevirmesi gerektiğini söylüyor.

“Eninde sonunda Bitcoin’i uzun bir yukarı yönlü yörüngeye döndüreceğini umduğumuz seviyelerde toparlanmayı teyit etmek için 20.000 doların üzerinde tutmak gerekli olmalı. 10.000 – 12.000 dolarlık alanda tekrar iyi bir desteğe doğru ilerlemek aşağı yönlü risk.”

telegram 12

Bitcoin yazı yazarken 16.897 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!