Bitcoin Haberleri

Bitcoin Madencilik Konseyi Kuruldu! Konsey’de Elon Musk İtirafı!

Elon Musk’ın Bitcoin (BTC) madenciliğini ve fosil yakıt kullanımını eleştirmesinin ardından kurulan Bitcoin Madencilik Komitesi, ilginç bir açıklama yaptı.

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor tarafından toplanan ve Elon Musk ile bir araya gelen sözde komite, Elon Musk’ın sürece dahil olmadığını vurguladı. Kuzey Amerika’daki Bitcoin Madencileri ve Madencilik Tesisleri Komitesi, ilk olarak Mayıs ayı sonlarında Elon Musk’ın tweet’inde bir teklif olarak ortaya çıktı. Musk, böyle bir komitenin kurulabileceğini vurguladı ve ardından Thaler liderliğinde bu adımın hayata geçirildiğini vurguladı.

elon musk daha once bitcoin satin almadigima pismanim

İlgili konseyin internet sitesine girdiğinizde Elon Musk’ın konseyde önemli bir rolü olmadığını vurgulayan bir açıklama görebilirsiniz. Komitenin web sitesinde aşağıdakiler vurgulanmaktadır:

“Elon Musk’ın BMC’de hiçbir rolü yok. Buradaki rolü, Bitcoin madenciliğini tartışmak için bir grup Kuzey Amerika Bitcoin madencilik şirketi ile eğitim görüşmelerine katılmak.”

Bu durum, Elon Musk’ın son eleştirilerine yeni bir içerik ekleyebilir. Musk, Bitcoin madenciliğinin çevreye zarar vereceğini vurguladı ve Tesla’nın artık Bitcoin ödemelerini kabul etmeyeceğini söyledi.

Bu adımı devam ettirme sürecinde MicroStrategy CEO’su Michael Saylor liderliğinde kurulan komite, Musk’ın şu anda organizasyonda bir rolü olmadığını duyurdu. Musk bu konuda henüz bir açıklama yapmadı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

telegram 12

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!