Bitcoin Haberleri

Bitcoin Haberleri Üst Üste Geliyor! Kahin Roubini Açıkladı!

“Kahin” lakaplı Bitcoin’e olumsuz bakan tanınmış bir ekonomist olan Nouriel Roubini, Zürih’te CoinGeek tarafından düzenlenen bir konferansta Bitcoin hakkındaki görüşlerini dile getirdi.

Roubini daha önce yaptığı bir açıklamada Bitcoin’in insanlık tarihindeki en spekülatif, riskli, hileli ve manipülatif varlık olduğunu ve fikrinin değişmediğini söylemişti.

Konferansta dijital paranın geleceğinden bahseden ünlü ekonomist Roubini, Bitcoin’in bir para birimi olarak tanımlanamayacağını bir kez daha yineledi.

Roubini, Bitcoin’in hiçbir değeri olmadığını ve Bitcoin’in herhangi bir değeri fiyatlandırmak için kullanılamayacak kadar çok dalgalandığını belirtti.

Ayrıca Bitcoin’i herhangi bir yerde kullanmanın imkansız olduğunu ve Bitcoin’de “çok fazla manipülasyon” olduğunu da sözlerine ekledi.

Roubini, iki yıl önce 2008’de Amerika Birleşik Devletleri’ndeki krizi öngördü ve kendisine “kriz peygamberi” adı verildi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!