Bitcoin Haberleri

Popüler Analist, Bitcoin’in Yeni Yatırımların Gölgesinde Kalacağını Söyledi!

Chamath Palihapitya, bir milyarder girişimci ve Bitcoin’in erken yatırımcılarından biri, yatırım kariyerinin en büyük fırsatını sunabilecek bir dizi trendin ortaya çıktığına inanıyor.

Wharton School’da düzenlenen bir sohbet toplantısında, Social Capital’un CEO’su, gelecek yirmi yıl boyunca tüm zamanını, küresel meseleler üzerinde çalışarak geçireceğini açıkladı.

“Bu yangın hortumunu yönlendireceğim yer burası. Bu enerji üretimi sorunları, bu hesaplama sorunları, bu yaşam bilimleri sorunları. Muhtemelen üzerinde çalışılacak daha büyük şeyler yoktur.”

Menlo Park merkezli yatırım şirketi Social Capital’un lideri Chamath Palihapitya, yaşam bilimleri, temiz enerji ve teknoloji sektörlerinde çalışan firmalara yatırım yaptı. Bu şirketler arasında gerçek dünyada bakımı iyileştirmeyi hedefleyen Syapse, elektrikli bataryalarla çalışan otobüsler geliştirmeyi amaçlayan Proterra ve yapay zeka alanındaki iş yüklerini hızlandırmayı hedefleyen Groq bulunuyor.

Palihapitya’ya göre, bu sorunların ele alınması, yatırımcılar arasında trilyonlarca dolarlık bir servet yaratabilir. Trendleri doğru okuyanlar, “inanılmaz derecede müreffeh ve zengin” olabilirler.

bitcoin haberleri

Bitcoin yatırımcıları, trendleri yakalayarak karlı çıkabilirler

Chamath Palihapitya, bu sorunların Bitcoin’in on yıl önce 100 dolar civarında işlem gördüğü zamanlarda yaptığı yatırımdan daha büyük bir fırsat sunabileceğine inanıyor. Bu sorunların ele alınması, önümüzdeki yıllarda milyarlarca dolarlık bir servet yaratabilir. Palihapitya, bu trendleri doğru anlayanların büyük kazançlar elde edebileceğini düşünüyor.

“Örümcek hislerim bana bunun yatırım kariyerimin en büyük fırsatı olduğunu söylüyor ve daha önce hiç böyle hissetmemiştim. Bitcoin hakkında bile böyle hissetmiyordum. 2011’de bu şeylerin %5’ine sahip olan biriydim. Bunun kazanacağını bildiğim zamanlarda bile dolar-maliyet ortalamam 90 ya da 100 dolar civarındaydı. Size söylüyorum, bunun yanında o çok sönük kalacak.”

Bu haberin yazıldığı sırada Bitcoin, 2011 yılındaki fiyatına kıyasla %23.477’lik şaşırtıcı bir artışla 23.577 $’dan işlem görüyor. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!