Bitcoin Haberleri

Bloomberg Analisti, Bitcoin’in Fiyatına Bir Sıfır Daha Eklenmesinin Zaman Alacağını Söyledi!

Bloomberg Intelligence kıdemli makro stratejisti Mike McGlone, Bitcoin’in (BTC) altı haneli rakamlara ulaşmasının muhtemel olduğunu ancak böyle bir yükselişin zamanlamasının belirsizliğini koruduğunu söyledi.

McGlone, kripto influencer Scott Melker ile yaptığı yeni bir röportajda, yatırımcıları kral kripto fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkmadan önce 15.000 $ fiyat seviyesine düşebileceği konusunda uyardı.

bitcoin haberleri

Yatırımcıların şu anda Bitcoin için birikim yapması gerekiyor

Analist, BTC’nin benimsenme oranını internetin ilk yinelemesine benzeterek, piyasa değerine göre en yüksek dijital varlığın gelecekte altı haneli rakamlara çıkacağını öngördüğünü söyledi ve yatırımcıların şu anda “birikim” yapması gerektiğini ekledi.

“Talep ve benimsenme açısından henüz çok erken. Tıpkı 20 yıl önceki internet gibi. Makro büyük resimde Bitcoin’e bir sıfır daha ekleneceğini görüyorum. Bu bir zaman meselesi. Birikim yapmanız gerekiyor. Bu yıl Ocak ayında yaşanan bu kısa vadeli sıçrama, her varlıkta beni çok endişelendiriyor.

Ve sadece dikkatli olmak istiyorum böylece insanlar 23.000 $ satın alıyorsanız, bu rakamın arkasına bir sıfır daha eklendiğini görmeden önce kolayca 15.000 $’a inmek zorunda kalabileceğinizi anlıyorlar.”

McGlone ayrıca, bu ayki kripto piyasası rallisinin bir yatırımcı “umutsuzluğu” vakası olduğuna inandığını belirterek, Federal Rezerv’in enflasyona karşı bir araç olarak para politikasını sıkılaştırmaya devam etmesiyle kripto fiyatlarının düşmesinin muhtemel olduğuna dikkat çekiyor.

“Ben bunu yılın başlarında paranın gerçekliğine karşı çok fazla umut olarak görüyorum. Bu rallide dikkatli olmanız gerekiyor.”

Bitcoin bu haberin yazıldığı sırada 22.642$’dan işlem görüyor ve son 24 saat içinde %1,16’lık bir düşüş yaşadı. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!