Altcoin Haberleri

Analist, Polygon’un Gelecekteki Performansı Hakkında Uyarıda Bulundu!

Bir kripto para birimi analisti, Ethereum’un (ETH) katman-2 ölçeklendirme çözümü olan Polygon (MATIC) hakkında bir uyarıda bulunuyor.

InvestAnswers adlı anonim bir sunucu, YouTube abonelerine Polygon’un katman-2 yarışında “öldürücü bir rekabet” ile karşı karşıya olduğunu ve özellikle Arbitrum’un “güçlü bir rakip” olduğunu belirtiyor.

polygon haberleri

Polygon’un yoğunluk işaretleri, tehlike sinyali olarak görülüyor

Polygon’un değiştirilemez token (NFT) projelerine kendi çözümlerini kullanmaları için ödeme yapması konusunda endişeler dile getiriliyor. Sunucu ayrıca Polygon’un hızı, enflasyonu ve balina konsantrasyonu gibi yoğunluk işaretlerinin varlığından dolayı bir tehlike işareti olarak düşünüldüğünü belirtiyor.

“Evet, MATIC ayı piyasasında çok iyi iş çıkardı, ancak ayı piyasasında genellikle iyi iş çıkaran şeyler boğa piyasasında iyi iş çıkarmaz ve bu tarihten de doğrudur. Chainlink’e 2018’de bakın, 2022’de bakın. Bu çok iyi bir analog.”

Bir analiste göre, MATIC’in %65’i Ethereum rakibi Solana (SOL) ile değiştirildi.

Haber yazıldığı anda 1,22 dolar seviyesinde işlem gören MATIC, piyasa değeri açısından 10. sırada yer alıyor. Son 24 saatte %4’ten fazla düşüş yaşayan MATIC, ancak geçen ay yaklaşık %8 oranında artış kaydetti. Aralık 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,92 dolar seviyesine ulaşan MATIC, şu anda bu seviyenin %58 altında işlem görüyor. MATIC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Polygon Labs geçtiğimiz hafta, projenin iş gücünün %20’sini oluşturan yaklaşık 100 çalışanını işten çıkardığını açıkladı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!