BİTCOİN

Coinbase CFO’suna Göre Ethereum Ticaret Hacminin Bitcoin’i Geçmesinin 3 Nedeni!

CNBC Squawk Box ile yakın zamanda yaptığı bir konuşmada, önde gelen ABD merkezli kripto borsası Coinbase’in finans direktörü Andrew Sorkin, Ethereum ticaret hacminin 2021’in ilk çeyreğinde Bitcoin’i geride bıraktığına inanmasının üç nedenini açıkladı.

Ayrıca, Coinbase’deki kurumsal yatırımcıların perakende olanlardan daha aktif olacağını düşünüyor.

ETH’nin işlem hacminde BTC’yi geçmesinin üç nedeni

Coinbase’in CFO’su Alesia Haas , Ethereum ticaret hacminin Bitcoin’e kıyasla büyümesinin üç nedene bağlı olduğuna inanıyor: Ethereum’da takas edilemeyen token endüstrisinin büyümesi, Ethereum 2.0 mevduat sözleşmesinde kilitlenen artan ETH hacmi ve ağın, iş kanıtı (PoW) algoritmasından hisse kanıtı (PoS) konsensüs algoritmasına kademeli geçişi.

Coinbase gelecekte daha kurumsal paraya geçebilir

Coinbase’e daha fazla kurumsal para girişi mi yoksa perakende yatırımcılardan nakit girişi mi göreceği sorulduğunda , bunun kurumsal olması muhtemel olduğunu söyledi.

Haas’a göre Coinbase, şu anda, Elon Musk’ın Tesla ve SpaceX’i de dahil olmak üzere kurumsal müşterileri ile saklama hizmetleri arayan ve kriptoya yatırım yapmaya devam eden “derin kökler inşa ediyor”.

CFO, kurumların Coinbase’in büyük yatırımlarla güvenliği önemsediğini ve Coinbase’in borsa faaliyete başladığından beri hiçbir zaman bir hacker saldırısına maruz kalmadığını ve yatırımcılarının kripto paralarından hiçbirini kaybetmediğini takdir ettiğini belirtti .

Kurumlar kripto saklama hizmeti aldıktan sonra, Coinbase’de ticarete girerler, veri hizmetleri satın alırlar ve ardından Coinbase’in dağıttığı ödünç verme-ödünç verme kripto ürünlerine geçerler.

kaynak: u.today

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!