Altcoin Haberleri

Analist, Chainlink’in Patlayıcı Rallide Olduğunu Söyledi!

Ünlü kripto uzmanı Kevin Svenson, öncü merkezsiz tahmin servisi olan Chainlink‘in (LINK) altcoin piyasaları canlandığında önemli bir atılım yapacağını belirtti.

Chainlink artışa işaret ediyor

Analiste göre, Chainlink‘in hareketli ortalama yakınsama ıraksama (MACD) göstergesinin beklenmedik bir artışa işaret ettiğini ifade etti.

Yatırımcılar genellikle MACD’yi, bazen bir trendin potansiyel olarak tersine döneceğini gösterdiği için yakından izler.

Svenson şu ifadeleri kullandı:

“Chainlink’in aylık MACD göstergesi, 2020 sonundan bu yana ilk kez artış eğilimine giriyor.

Ben uzun süreli yatırımcıyım.

LINK için şaşırtıcı bir artış geliyor.”

kripto

Svenson, popüler memecoin Pepe’ye (PEPE) değiniyor ve sermaye akışının Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi daha büyük kripto varlıklarına kayması durumunda tüm piyasanın hızla yükselabileceğini belirtti.

PEPE şu anda bir aydan az sürede %5.000’den fazla değer kazandı ve bazı analistler spekülatif ateşin daha da yükseleceğini öngörüyor.

“Eğer PEPE’den kazanç BTC ve ETH’ye yönlendirilirse, tüm piyasa hızla değer kazanacak… Ne kadar kaldıraç kullanıldığını unutmamalısınız. Bu, yarım milyar dolar kadar olabilir = hacim olarak milyarlarca dolar.”

Svenson ayrıca, Bitcoin ayılarının ve şüphecilerinin, lider kripto varlığının bir sonraki hareketine karşı şaşkına döneceğini ifade etti.. Daha önce, altcoinler için yeni bir yükseliş sezonunu tetikleyecek olan 48.000 dolarlık bir ralli öngörmüştü.

“Bitcoin şu anda parabolik eğrisine göre daha yüksek bir dip oluşturuyor ve bu, 48.000 dolara doğru bir sonraki büyük itici güç yaratabilir…

Bu teorik olarak, Bitcoin’in buradan bir sonraki hedef olan 48.000 dolara %65 daha ulaşabileceği anlamına gelir. Bu %65’lik hareket, eğer gerçekleşirse büyük bir fırsat olacaktır…”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!