Altcoin Haberleri

Analist Bu Altcoin Hakkında Uyarı Yaptı: Trilyon Dolar Yolunda İlerliyor!

21 Nisan tarihinde popüler altcoin IOTA’nın kurucusu Dominik Schiener platformun yeni bir döneme girmek üzere olduğunu söyledi. Chrysalis 2.0 ağı tamamen elden geçirilerek önümüzdeki hafta devreye alınacak. Tokenin yeni yerel cüzdanı olan Firefly, kilit bir bileşen olarak, IOTA 1.0’dan 1.5 güncellemesine bir köprü görevi görecek.

Popüler altcoin IOTA’da tarihi gelişmeler yaşanıyor…

IOTA (MIOTA, Mi) sahipleri, Chrysalis’e hazırlanmak için token geçişlerine başlayabilirler. IOTA Vakfı’ndaki (IF) Teknik Lider Charlie Varley’in söylediği gibi, bu süreç, tokenin eş düzey bir dijital nakit potansiyeline ulaşmasının ilk aşamasıdır.

Charlie Schiener, Twitter aracılığıyla bu sürecin önemli bir kilometre taşını temsil ettiğini söyledi. Etkinleştirildikten yalnızca 12 saat sonra, 220 milyon dolarlık IOTA tokeni kilitlendi ve yeni ağa taşınmaya hazır hale geldi. Charlie Schiener, kutlamada şunları söyledi:

Bu tek kelimeyle harika. 12 saat sonra, 220 milyon dolardan fazla IOTA tokeni kilitlendi ve Chrysalis lansmanı için hazır hale geldi. Önümüzdeki hafta 28’inde lansmandan önce kilitlenmiş 1 milyar dolarlık tokene ulaşalım!

Ağ için bir sonraki büyük aşama Coordicide olacak!

IOTA Talks’un özel bir bölümünde Charlie Schiener, geçiş sürecinin isteğe bağlı olduğunu açıkladı. Kullanıcılar, Chrysalis’in piyasaya sürülmesinden önce ya da daha sonra istedikleri zaman geçiş sürecine devam edebilirler. Ağ için bir sonraki büyük aşama Coordicide olacak ve bu platformun tam ademi merkeziyetçiliğinin başlangıcını işaret edecek. Güncelleme ile ilgili olarak IOTA Vakfı şunları söyledi:

Bu yeniden lansman IOTA‘yı, Tangle’ın gücünden yararlanmak isteyen dış kuruluşlarda ve işletmelerde kullanılmak üzere tam donanımlı, kurumsal kullanıma hazır bir ürün seviyesine getirecek. Chrysalis, IOTA protokolünün (…) verimliliğini, güvenliğini, ölçeklenebilirliğini ve kararlılığını geliştirecek.

IOTA, Bitcoin çiftinde yükseliyor! Sırada ne var?

Yazı anında MIOTA günlük grafikte ufak kayıpla 1.72 dolardan işlem görüyor. Haftalık ve aylık grafikte, altcoin sırasıyla %16 kayıp ve %20,6 kazanca sahip. Analist Lukas Tassanyi’ye göre, MIOTA BTC çiftinden destek alarak 30 günlük grafikte görüldüğü üzere, ayı fiyatlama sonrasında fiyatını yüksekten daha yükseğe taşıdı.

1 11

Analist Lukas Tassanyi, IOTA Vakfı’nın Firefly’ı başlattığı 21 Nisan’da tokenlerin simetrik bir üçgen şeklini aldığına inanıyor. Analiste göre, muhtemelen mevcut gelişmelere yanıt veren MIOTA, kırılma ya da ralliye ayarlandı. O andan beri, fiyat düşüş eğilimi gösteriyor.

Lukas Tassanyi: IOTA 1 trilyon dolarlık bir proje haline gelebilir

Lukas Tassanyi’nin yukarıdaki grafikte gösterdiği gibi 1.63 dolar, mevcut seviyelerinden güneye devam etmesi durumunda MIOTA için kritik bir destek olabilir. Kısa vadede, analist altcoin projesinde bir konsolidasyon dönemi bekliyor. Eğilimi tersine çevirdiğinde analiste göre, MIOTA tüm zamanların en yüksek seviyesi 2.57 doları hedefleyebilir.

telegram 12
2 5

Uzun vadede, analist MIOTA ve platformunun “iki ayrı alandan” yararlanmasını bekliyor: düşük, hızlı işlem ve yüksek ölçeklenebilirliğe sahip bir kripto para birimi potansiyeli ve Nesnelerin İnterneti (IoT) pazarı. Lukas Tassanyi konuya yönelik açıklamalarına şunları ekledi:

IOTA bunlardan yalnızca birinin üstesinden gelerek başarılı olursa, bu onu şimdiden 1 trilyon dolarlık bir proje haline getirmelidir. IOTA, hem lider Blockchain alternatifi hem de lider IoT defteridir. Yakın rakip yok…

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!