Bitcoin Haberleri

Kıdemli Analist, Bitcoin’in (BTC) Yükselme Zamanının Geldiğini Söyledi!

Usta kripto döviz yatırımcısı Tone Vays, Bitcoin‘in (BTC) uzun süreli stabilizasyonun sonrasında yükseliş eğilimini devam ettirebileceğini söyledi.

Bitcoin yükselecek

Bir strateji oturumunda Vays, Bitcoin’in “dip alım durumunda” olduğu sırada, BTC’nin güçlenmeye başlamasını tercih ettiğini belirtti.

bitcoin haberleri

Kripto analisti Vays’a göre, BTC‘nin durumu önemli direnci aştığı takdirde çok daha iyileşecek.

“Bitcoin’in artışı için ideal zaman geldi.

Ancak, haftalık bir bakış açısıyla, yeterince artış henüz gözükmüyor… Fakat benim güç seçimlerimi biliyorsunuz. Yeni zirveleri severim. Aralıkları severim.”

Vays, BTC’nin 30.000 doların üzerine çıktığında muhtemelen yeni bir yıllık rekor kıracağını belirtti.

“Haftalık ölçekte, yeni bir zirve yapmak için biraz daha zamana ihtiyacımız var. Birkaç bin daha yükseleceğiz. 30.000 doları geçmeliyiz, Lucid SAR’ı değiştirmeliyiz ve sonra burada 34.000 dolarlık bir dirençle karşılaşacağız. Dolayısıyla, 34.000 dolar benim belirlediğim direnç seviyesi ve 30.000 doların üzerine çıkmalıyız.”

Lucid SAR, parabolik SAR’ın bir türü olup yönsel bir trend belirleyicisidir. Fiyat ve zamanı birleştirerek trendleri belirlemeye ve alım-satım noktalarını belirlemeye yardımcı olur.

Yazı yazıldığı anda, Bitcoin 27.750 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri bakımından en üst düzey kripto para birimi, son 24 saat içinde %1,5’ten fazla düşüş yaşadı ancak son yedi günde %2,5’ten fazla bir artış gösterdi.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!