Bitcoin Analizleri

Usta Analist, Bitcoin’in (BTC) Yeni Zirvelere Çıkacağını Söyledi

Bir analist, Bitcoin‘in büyük bir yükselişini öngörüyor, ancak önce bir düşüş bekliyor.

Analizlerini Twitter’daki 697.700 takipçisiyle paylaşan Pentoshi adlı analist, Bitcoin’in 31.000 doların üzerinde tutunamaması durumunda muhtemelen 28.000 dolara düşeceğini belirtiyor.

“Eğer BTC, bulunduğumuz iki haftalık aralığa geri dönerse, sonunda 28.000 dolara düşmesini ve bunu bir sapma olarak kabul etmesini beklerim.”

grf45
Kaynak: Pentoshi/Twitter

Tüccar, Bitcoin’in 30.000 doların altına düşmesinin muhtemelen geçici olacağını, çünkü kripto para biriminin sonunda yükseliş momentumunu yeniden kazanacağını ve 2023’ün zirvesine ulaşacağını tahmin ediyor.

“Ve sonra 28.000 dolardan 40.000 dolara.”

Tüccar, Bitcoin’in geri çekilmesini öngörmesine rağmen, genel trendin kripto para birimi için yukarı yönlü olduğunu belirtiyor.

“Biraz daha düşüşle bileşik oluşturmayı umuyorum. Duyguların yüksek olduğu ve insanların pes ettiği bir seviyede ortalama bir geri dönüş bekliyorum. Ancak henüz işimiz bitmiş olduğunu düşünmüyorum. Trend şimdilik yukarı yönde. Dip alımı, işe yaramadığı sürece devam eder…

Düşüşlerde net uzun pozisyon almayı hedeflediğinizi düşünün (eğer yanılıyorsanız). Aynı zamanda mükemmel bir geçersiz kılma noktası ve yanıldığınızda ucuz bir alandır.”

Yazı yazıldığı sırada, Bitcoin 30.354 dolardan işlem görüyor.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!