Altcoin AnalizleriBitcoin Analizleri

Popüler Analist Pizzino, BTC Grafiğinde Binance İçin Büyük Harekete Hazırlandığını Söyledi!

Popüler analist Jason Pizzino, dünyanın en büyük kripto borsasının hizmet tokeni olan Binance Coin’in (BNB) Bitcoin (BTC) grafiğinde bir trend dönüşüne doğru ilerlediğini söyledi.

Pizzino, YouTube abonelerine paritenin yaklaşık iki yıllık yükselişinin ardından Binance Coin’in, Bitcoin (BNB/BTC) karşısında potansiyel olarak zirveye ulaştığını söylüyor.

Pizzino’ya göre, yaklaşan tersine dönüş BNB/BTC için çok yıllı bir düşüş trendini tetikleyebilir.

BNB/BTC’de potansiyel bir zirve yapmak için ilk büyük düşüş ayımıza yeni başladık. Ve bu noktadan sonra iki yıl sürebilir.”

binance analiz
kaynak: jason pizzino/youtube

BNB/BTC haberin yazıldığı sırada 0,013784 BTC’den işlem görüyor (230$). BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Binance, BTC’ye karşı boğa ve ayı eğilimlerinde bulundu

Popüler analist ayrıca, BNB’nin 2017’de piyasaya sürülmesinden bu yana Bitcoin’e karşı net boğa ve ayı eğilimleri sergilediğini söyledi.

“Temmuz 2017’den, 2019’un Nisan ayındaki zirveye kadar 21 ay. Bitcoin’in de 2019’un Haziran ayı civarında zirve yaptığını biliyoruz. Yani Bitcoin o makro düşük seviyeden sonra, o düşük döngüden sonra yükselirken bu da yükseliyordu.

BNB daha sonra BTC değerine karşı 21 ay boyunca, 2021 Ocak ayına kadar düştü ve o zamandan beri Kasım 2022’nin en yüksek seviyesine kadar yükseldi. Yani hiç kimse bunun 21 ila 22 ay boyunca net bir boğa ve ayı trendi olmadığını iddia edemez.”

Pizzino’ya göre, paritenin döngüsünü tekrarlamaya devam etmesi halinde BNB/BTC düşüş trendini 2024’ün 3. çeyreğinde sonlandıracak.

telegram 12

“Bu tekrarlanırsa, bizi 2024 yılının Ağustos ayına götürecek 22 ayımız ya da 21 ayımız var. Ve eğer bu 22 ay boyunca dışarı çıkmak istersek, o zaman 2024 yılının Eylül ayı civarında olacak.

Yani 2024 yılının Ağustos ya da Eylül ayı civarında, bu [BNB/BTC] grafik bir dip bulabilir.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!