Bitcoin AnalizleriBitcoin Haberleri

Kripto Analisti Jason Pizzino, Bitcoin’in Şubat Ayı İçin Tahminini Açıkladı!

Popüler kripto tüccarı Jason Pizzino, piyasa değerine göre önde gelen dijital varlık olan Bitcoin’in (BTC) düşmek için daha fazla alana sahip olduğuna inandığını söyledi.

Bitcoin için fırsat

Pizzino, tarihsel önceliğe dayanarak önceki ayı piyasalarının tüccarlar için beş ila dokuz ay süren satın alma fırsatları sunduğunu söylüyor.

bitcoin haberleri

Haziran ayını mevcut ayı piyasasının ilk ayı olarak sayan Pizzino, BTC’nin dibi görmeden önce “birkaç ayı daha” olduğunu söylüyor.

“[Geçmişte], yaklaşık beş ila dokuz aylık satın alma fırsatlarınız oldu. Bunu burada Haziran’dan itibaren ilk kez ölçersek, şimdiden beşinci, altıncı aya girmişiz demektir. Bu yüzden, potansiyel olarak sadece birkaç ay daha var ve bu da birinci çeyreğe, belki Mart’a, başka bir dip olmaya devam ediyor.

Burada [23.000 $’ın üzerinde] biraz koşacağız, sonunda Bitcoin ayı piyasasını kıracağız ve ardından geri gelip ayı piyasası trendinin üst tarafını test edeceğiz ve bundan çıkış yolumuz üzerinde çalışmaya başlayacağız. döngünün bir sonraki aşamasının seyri.

O kadar çok büyük şey olacak ki, tarihsel döngülere, piyasaların halihazırdaki fiyatlarına, temel olarak düşüşlere ve destek ve direnç seviyelerine dayanarak Aralık ve 2023’ün 1. Çeyreğini söyleyebilirim.”

Altcoin’lerde Pizzino, Bitcoin ralli yaparsa “zayıf” altcoin fiyatlarının daha da düşeceğini söylüyor.

“Altcoinlerle ilgili olarak, eğer Bitcoin biraz güçlenirse, zayıf altcoinler kesinlikle kan kaybedecek. Bu yüzden benim için şimdi altcoinlere yatırım yapmanın zamanı değil.”

Bitcoin, bu haber yazılırken günde %1,7 ve 30 günün en yüksek seviyesi olan 21,417 $’dan %21 düşüşle 16,914 $’dan işlem görüyor.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

En güncel kripto para haberleri için TwitterTelegramİnstagram ve Tiktok‘ta bizi takip edin.

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!