Bitcoin Haberleri

Analist, Bitcoin’in (BTC) 1970’lerin Altın Rallilerini Tekrar Edebileceğini Söyledi!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, en iyi dijital varlık Bitcoin’in (BTC) altının tarihi ayak izlerini takip edebileceğini ve büyük bir ralliyi ateşleyebileceğini söylüyor.

DataDash sunucusu Nicholas Merten, BTC’nin sonunda altı haneli bir fiyat etiketine ulaşabileceğini söyledi, ancak önce kriptonun daha da düşmesi gerektiğine dikkat çekti.

“Altına çok benzer bir varlık ticareti görmeye başlayabiliriz. Bugün, özellikle %75’lik sabit bir düşüş yaşadıktan sonra, Bitcoin’in nasıl çok iyi bir varlık olabileceği ve muhtemelen minimumda yaklaşık %80 ila 85’lik bir düşüş yaşayacağı hakkında bir açıklama yapacağım.

Bundan sonra, Bitcoin için gerçekten yeşil meralara sahip olabiliriz, önceki boğa piyasasından bu yana birçok insanın bahsettiği altı haneli bölgeye, 100.000 $, 200.000 $ ‘a, adını verin, insanlar inancını kaybetmeye başladıkça, kiralamaya başlayabiliriz. temel para biriminde, dolar dünya rezerv para birimidir.”

bitcoin

Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 69.000$’dan %85’lik bir düşüş, BTC başına 10.000$’lık aşağı yönlü bir hedef olduğunu gösteriyor.

Merten, enflasyonun küresel piyasaları kasıp kavurmaya devam etmesiyle, insanların fiat para birimlerine zarar vermeye başlayacağını ve 1970’lerde altınla olduğu gibi, sermayelerini Bitcoin’e taşımalarına neden olacağını söylüyor.

“Federal Rezerv enflasyonu soğutmada öncülük edemezse, Fed bunu yapamazsa, sadece dolara değil, dünyanın fiat para birimlerine olan inancımızı da kaybedeceğiz…

Dolarda istikrar olmazsa, bir yere gitmek isteyecek çok fazla küresel likidite olacak ve 70’lerde altına olan da tam olarak bu.”

Bitcoin yazı yazarken 20,006 dolara el değiştiriyor, son 24 saatte %3’lük bir düşüş mevcut.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!