Bitcoin Haberleri

Analist McGlone, Bitcoin ve Diğer Kripto Varlıkların Çökebileceği Uyarısında Bulundu!

Bloomberg’in önde gelen makro stratejisti Mike McGlone, Bitcoin (BTC) ve diğer kripto paraların düşüş trendini ifade etti.

Bitcoin ve Kripto için kötü senaryo

McGlone piyasanın derin bir düşüş içinde olduğunu belirtti.

Makro analistin görüşüne göre, çoğu altcoin, Bitcoin’in yeni bir düşük trend zemini belirlemesi ile birlikte piyasadaki düşüş sonrasında önemli bir düzeltme yaşayacak.

“Ana görüşüm [S&P 500 endeksi] 3.000’e doğru ilerliyor, Bitcoin düşecek, ne kadar düşeceğini tam olarak kestiremiyorum. Yeni bir zemin oluşturabilir.

Kripto paralar büyük ölçüde düşüş yaşayacak. Bu, mevcut 24.000 kriptodan bazılarının silinmesine yol açacak. Bazılarından kurtulmamız gerekiyor. Sadece saçmalıklar.

Ama BTC ve Ethereum öne çıkacak.

Yani ana senaryom, bu olayların gerçekleşeceği ve S&P 500’ün 3.000 seviyesine ulaşacağı yönünde. Faizler ciddi anlamda düşecek.”

bitcoin haberleri

McGlone’a göre, bu düşüş büyük olasılıkla aylar boyunca sürecek.

“Gelecek yıl daha dirençli olacak. Sadece devam edecek…

telegram 12

Bir tür varlık likidasyonu sürecinden geçmeniz gerektiğini söyleyebilirim. Bu benim ana görüşüm.”

McGlone ayrıca, borsanın düşmemesi durumunda bile, BTC‘nin diğer varlıklardan daha üstün performans sergilemesinin olası olmadığını belirtti.

“Eğer borsa düşmezse, bu durumda Bitcoin’in daha iyi performans göstereceğini tam olarak öngörmüyorum. Yani bir tür kazan-kazan durumu var.

Ancak bu biraz tuhaf olurdu sanırım. Ve tarihsel olarak, ‘Oh, yani likidite yönetmelikleri ve yasaları, pompalama ve boşaltma eylemleri, döngüler ve piyasalar’ın artık geçerli olmayabileceğini kanıtlar. Bu konuda biraz kaygılıyım.”

Yazı yazılırken Bitcoin, 26.837 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!