Bitcoin Haberleri

Ünlü Tahminci Minerd, Bitcoin Adına Önemli Konulara Değindi!

Yatırım şirketi Guggenheim’ın CIO’su Scott Minerd, Bitcoin’in (BTC) spekülatif bir balon içinde olduğu ve ufukta büyük bir geri çekilme olabileceği konusunda uyarıyor.

Scott Minerd: Bitcoin bu seviyelere doğru derin bir çöküş yaşayabilir!

Yeni bir CNN röportajında ​​Guggenheim’ın CIO’su Scott Minerd, lider kripto para biriminin çok hızlı yükseldiğini söylüyor.  Bu nedenle Scott Minerd, ufukta büyük bir geri çekilme olabileceği konusunda uyarıyor. Ayrıca Scott Minerd, BTC’de önceki boğa piyasasının en yüksek seviyesine derin bir geri dönüşün olabileceğini belirtiyor.

Scott Minerd konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

400.000 dolarlık tahmi̇ni̇ yaptığımda, 10 i̇la 20 yıllık bi̇r süre boyunca ona bakıyordum. Tabi̇i̇ ki̇ pi̇yasa yükseldi̇. İlk önce 10.000 dolardan Bitcoi̇n almaya bakmaya başladım. Bugün artık nerede olduğumuzu bi̇lmi̇yorum. O kadar zengi̇n, çok hızli, belki̇ 50.000 dolar ci̇varında oldu… Ama açıkça Gamestop’un (GME) i̇çi̇ne gi̇rdi̇ği̇ spekülati̇f balonun ve di̇ğer bi̇rkaç hi̇sse senedi̇ni̇n i̇çi̇ne kapıldı. Ri̇skten kaçma anı yakaladığımızda, Bi̇tcoi̇n’i̇n 20.000 i̇la 30.000 dolar arasında bi̇r yere geri̇ çeki̇ldi̇ği̇ni̇ görebi̇li̇ri̇z… Paraboli̇k pazarlar sürdürülebi̇li̇r deği̇l ve Bi̇tcoi̇n’i̇n uzun vadeli̇ trendi̇nde kendi̇si̇ni̇n bi̇raz önüne geçmesi̇ni̇n nedenleri̇nden bi̇ri̇ de bu…

bitcoin haberleri

Scott Minerd: Uzun vadeli yatırımcılar için bu harika bir giriş noktası olacak!

Scott Minerd  en büyük kripto parada düşüş eğilimi gösterirken, Bitcoin kervanına atlamayı bekleyenler için bir teselli sunuyor. Scott Minerd konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

“Uzun vadeli̇ yatırımcılar i̇çi̇n bunun hari̇ka bi̇r gi̇ri̇ş noktası olacağını düşünüyorum.”

Şubat ayında Scott Minerd, Bitcoin’in fiyatının şu anki değeri olan 60.000 dolardan 10 katına kadar yükselebileceğini söyledi. Scott Minerd konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

“Bi̇tcoi̇n arzını… dünyadaki̇ Altın arzına ve Altın’ın toplam değeri̇ne göre düşünürseni̇z, Bi̇tcoi̇n bu tür rakamlara gi̇decek olsaydı… Bitcoi̇n başına 400.000 i̇la 600.000 dolardan bahsedi̇yor olurdunuz.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!