Altcoin Haberleri

Analist Benjamin Cowen, XRP’nin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıkacağına İnanıyor!

Popüler kripto analisti Benjamin Cowen, XRP’nin tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağını söylüyor ancak tüccarların bir süre beklemesi gerektiğini düşünüyor.

Cowen, 478.000 YouTube abonesine pazarın konsolide edilmesi gerektiğini ve yakın zamanda altıncı en büyük kripto varlığıyla çılgın bir fiyat hareketinin olmayacağını söylüyor.

Bununla birlikte, XRP için piyasa döngülerinin uzadığına inanıyor. Bu, varlığın mevcut döngü sırasında fiyatının yükselebileceği anlamına geliyor.

608bed30bf21441bc497b589

“Bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmak için mevcut fiyattan ölçülü bir hareket yaparsanız, yaklaşık %436 alacaktır. Tahminimce, XRP bu piyasa döngüsünde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacak, ancak XRP hakkında çok fazla konuşmadığım için, muhtemelen bu kanalı izleyen ve uzatma fikrini hiç duymamış bazı insanlar var. döngüler.

Döngüler gerçekten düşündüğüm gibi uzarsa ve çoğumuzun şimdi düşündüğü gibi, o zaman 2021’de yapmasa bile, XRP’nin tüm zamanların en yüksek seviyesini koyduğuna olan inancımı kaybetmem. 2021’de olmaması, önümüzdeki birkaç yıl içinde daha yüksek trend olmayacağı anlamına gelmez, tamam mı? Bunu hatırla. Bunu aklında tut.” 

XRP’nin Nisan ayında vurduğu yaklaşık 1,92 $’lık zirve fiyatı, muhtemelen mevcut ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu davasından kaynaklandığını söylediği 2018 yılının Ocak ayında belirlenen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,84 $’dan hala yaklaşık %45 aşağıda olduğu göze çarpıyor.

CoinGecko’ya göre XRP, geçen hafta %8’den fazla düştü ve yazı yazılırken 0,62 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!