Altcoin Analizleri

Analist, “Altcoin Sezonu” İçin Zaman Çizelgesini Açıkladı!

Ünlü kripto para uzmanı, Bitcoin (BTC) ve diğer dijital varlıkların piyasasının en az bir yıl daha yeni rekor seviyelere ulaşamayacağını öne sürdü.

Analist Altcoin Sezonu İçin Tahminini Paylaştı

Analiste göre, pek çok kripto yatırımcısının “1000 dolarlık mumlar arasında kaybolup” genel gidişatı gözden kaçırdığını belirtti.

“İşte 2022 Temmuz ayında paylaştığım senaryo:

16.000$ – 30.000$ arası dip aralığı, yüksek zaman dilimli (HTF) diyagonal direnci Aralık ayında kırıyor. (Ocak başında oldu)

2023 başında hızlı, şişirilmiş büyüme, 50.000$ seviyelerinde son buluyor (halen devam ediyor, ayrıca 40.000$’a da yaklaşıyorum)

2024 baharına kadar gerçek bir altcoin sezonu yok (bunu güçlü NFT rallisi takip ediyor)

2024 sonu / 2025 başında yeni bir BTC en yüksek seviye (ATH) yok

Bunu izlemek için yeterince sabırlı mısın?”

altcoin

Bitcoin, şu anda 30.228 dolar seviyesinde işlem görüyor. Piyasa değeri bakımından en büyük kripto para birimi, son 24 saatte %2’den fazla değer kazandı.

telegram 12

Analist Kaleo, Bitcoin’in 40.000 dolar seviyesine çıkacağını düşünüyor.

“O noktadan sonra, 2023 sonu / 2024 başına kadar daha durağan ve riskten korunmalı bir yaklaşım sergileyeceğim. Ardından, altcoinler ve NFT’ler için hızlanacağım.”

Ayrıca, analist en popüler kripto para birimi Dogecoin’in (DOGE) Bitcoin karşısında güçlü bir performans sergilediğini belirtti.

“Bugün Dogecoin’in gösterdiği etkileyici güç.

DOGE/BTC oranının direnç seviyesini geçmesi yakın zamanda gerçekleşecek.”

Dogecoin, şu anda 0,0932 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri açısından 8. sıradaki kripto para birimi, son 24 saatte %1,5’ten fazla artış gösterdi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!