Altcoin Analizleri

Kripto Analisti Dogecoin (DOGE) İçin Büyük Bir Ralli Öngörüyor – İşte Hedefi

Bir kripto para analisti, popüler memecoin Dogecoin’in (DOGE) büyük bir yükselişe hazırlandığını düşünüyor.

Analist Kaleo, Shiba Inu (SHIB) ile rekabet halinde olan DOGE’nin, ayı piyasası direncini aştıktan sonra önemli bir yükseliş yaşayabileceğini belirtti.

Kaleo’ya göre, bu direncin kırılması, Dogecoin’i son olarak Kasım 2022’de görülen ve kripto boğa piyasasının sonunu belirleyen bir noktaya taşıyabilir.

“DOGE, hem BTC hem de USD karşısında yükseliyor.”

grf66
Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo’nun çizdiği grafiğe göre, Dogecoin’in 0,16 $’ın üzerine çıkarak, mevcut 0,069 $’lık fiyatından %130’dan fazla bir artış yaşayabileceğini öngörüyor.

Kripto para ticareti yapan Kaleo, Dogecoin – Bitcoin (DOGE/BTC) çiftinin de uzun vadeli direncini aştığını belirtiyor.

“YOOOO BAŞLIYOR.”

grf88 1
Kaynak: Kaleo/Twitter

Yazı yazıldığı sırada, DOGE/BTC 0.00000231 BTC (0.070$) değerinde işlem görüyor.

Bitcoin’e odaklanan Kaleo, BTC’nin 30.000 doların üzerindeki uzun süreli konsolidasyonunun, kripto para biriminin düşüşe geçeceğini işaret ettiğini belirtiyor.

“30.000 $ seviyesinde ne kadar uzun süre kalırsak, ani bir yükselişin olasılığı o kadar azalır. DOJ’un (ABD Adalet Bakanlığı) hareket halindeyken BTC’ye el koyduğuna dair birkaç tweet gördüm. Eğer bu gerçekleşirse, günlük 200 EMA’ya (üstel hareketli ortalama) düşme fırsatı çok cazip olur.”

grf77 1
Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo’nun grafiğine göre, Bitcoin’in mevcut ticaret aralığını yeniden kazanmadan önce 26.000 $ fiyat seviyesini tekrar test edebileceğini düşünüyor.

Yazı yazıldığı sırada, BTC 30.264 $ değerinde işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!