Altcoin Analizleri

Ünlü Analist: XRP Kritik Direnci Aştığında Göklere Yükselecek!

Bir kripto uzmanı, Amerika’da bir mahkemenin Temmuz ayında Ripple lehine olan kararla ilgili Amerika Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) itiraz başvurusunu reddetmesinin ardından XRP hakkında olumlu bir görüş belirtiyor.

Popüler analist Credible Crypto, SEC’in Ripple’ın XRP satışlarının menkul kıymet ihlali olmadığı yönündeki kararına yapılan itirazın reddedilmesinin büyük bir fiyat artışını teşvik edebileceğini belirtiyor.

Credible Crypto’ya göre XRP, şu anki likidite durumunda fiyatının yukarı yönlü hareketine başlaması için 0,60 dolarlık bir seviyeyi geçmeli.

“Bu seviyenin üstüne çıkabilirsek yükselebiliriz. Şu anda bu seviyenin altında kalıyoruz, bu da piyasadaki mevcut likidite durumunun henüz uygun olmadığını gösteriyor.”

xrp 1
kaynak: crediblecrypto/x

Ancak SEC’in itirazının reddedilmesi haberinin onu XRP hakkında daha da iyimser yapabileceğini belirtiyor.

Bu yazı yazıldığı sırada XRP’nin fiyatı 0,532 dolar seviyesindeydi. Analist öte yandan, Bitcoin’in (BTC) bir düzeltme yapması durumunda 24.800 dolarlık destek seviyesini korumasını bekliyor. Credible Crypto Ethereum (ETH) hakkında ise, kripto paranın daha düşük bir trend içinde olabileceğini belirtiyor.

“ETH’nin fiyatı, düşük talep seviyesini zaten test ettiğinden, başka bir test daha görmemiz muhtemel. Ethereum için daha altta önemli bir talep bölgesi bulunmaktadır.”

xrp 2
kaynak: crediblecrypto/x

Bu yazı yazıldığı sırada BTC 27.422 dolar, ETH ise 1.637 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!