BİTCOİN

CryptoQuant CEO’su Açıkladı! Ayı Piyasası Sürüyor Mu? Geri Dönüş Ne Zaman Olacak?

Zincir üstü analiz firması CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju, Bitcoin’in ayı piyasasında olduğuna dair çok az şüphe olduğunu söylüyor.

CEO, 21 Haziran itibariyle artmaya devam eden borsalara, Bitcoin gönderen büyük yatırımcı sayısının piyasanın durumunu doğruladığını söyledi.

“Bunu söylemekten nefret ediyorum ama BTC ayı piyasası onaylanmış gibi görünüyor. Çok fazla balina borsalara BTC gönderiyor.”

whale
Kaynak: Ki Young Ju/CryptoQuant

Ki Young Ju’nun “oldukça iyi bir gösterge” olarak faturalandırdığı Balina Kapitülasyon Endeksi, “ilk 10 giriş işleminin toplam girişlere göreli büyüklüğü” olan Borsa Balina Oranına dayanmaktadır .

“Tek bir gösterge bile geleceği kesin olarak söyleyemez. Kripto piyasasında her şey olabilir. Sadece benim için bir boğa/ayı piyasası belirlemek için oldukça iyi bir gösterge olduğunu söylüyorum.”

Ancak Ki Young Ju, geri dönüşün yakın olabileceğine inandığını söyledi.

“Açık olmak gerekirse, BTC düşüş eğilimimin uzun sürmemesini (belki sadece birkaç hafta) bekliyorum çünkü piyasa uzun vadede arz/talep açısından iyi görünüyor (örneğin, Stabilcoin oranı (USD) ve SSR) Yani Beni yanlış anlama, bitti demiyorum.”

CryptoQuant CEO’su, piyasada mevcut olan optimal koşulların kanıtı olarak düşen stabilcoin oranını, satış baskısındaki bir düşüşün göstergesi olarak belirtiyor. Ki Young Ju ayrıca düşen Stabilcoin Arz Oranından (SSR) da bahsediyor. Bu satış baskısında bir azalmanın göstergesi.

“Açık olmak gerekirse, BTC düşüş eğilimimin uzun sürmemesini (belki sadece birkaç hafta) bekliyorum çünkü piyasa uzun vadede arz/talep açısından iyi görünüyor (örneğin, Stabilcoin oranı (USD) ve SSR). ”

btc bear
CryptoQuant CEO'su Açıkladı! Ayı Piyasası Sürüyor Mu? Geri Dönüş Ne Zaman Olacak? 1

Kaynak: DailyHodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!