Altcoin AnalizleriBitcoin AnalizleriEthereum Analizleri

Popüler Analist, 2023 Bitcoin Rallisini Tahmin Ediyor!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto stratejisti, Bitcoin’in (BTC) önümüzdeki yıl büyük bir ralli için hazırlandığına inanıyor.

Bitcoin için büyük ralli bekleniyor

Analist Michaël van de Poppe, Twitter takipçilerine Bitcoin’in önemli Fibonacci seviyelerine dayanarak Haziran 2023’e kadar 42.313 $ ve 50.324 $ hedeflerine doğru büyük rallileri ateşlemesini beklediğini söyledi.

Bitcoin’de 2Ç 2023 için rahatlama rallisi hedefleri.”

bitcoin analiz
kaynak: van de poppe/twitter

Bu haberin yazıldığı sırada Bitcoin, gün içinde %1,63’lük bir artışla 17.321$’dan işlem görüyor. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Van de Poppe, 1.200$’lık direnci aştıktan sonra muhtemelen yükselişin devam edeceğini söylediği Ethereum’u (ETH) yakından takip ediyor.

“Ethereum hedef fiyata ulaşmadı eğer uzun pozisyonlar arıyor olsaydım en uygun giriş bölgesine ulaşamazdım. Hala devamını bekliyorum ki bu kırılmadan sonra devam etmesi muhtemel görünüyor.”

ethereum analiz
kaynak: van de poppe/twitter

Bu haberin yazıldığı sırada Ethereum son 24 saatte %2,45 artışla 1.290 dolardan işlem görüyor. ETH güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Sırada, ölçeklendirmek ve birbirleriyle iletişim kurmak için tasarlanmış bir blok zinciri ekosistemi olan Cosmos (ATOM) var. Van de Poppe’a göre, Cosmos da 10 doların üzerinde işlem gördüğü sürece yükselişin devamı için iyi görünüyor.

“Bu biraz ortada görünüyor. Dönüşü desteklemek ve 9,40 $ ‘ı geri almak için iyi bir direnç ancak daha fazla güçlü bir şey yok. Devam etmek için 10 dolar civarında kalmayı tercih ediyorum ve ardından 12,25 dolara bakacağım.”

cosmos analiz
kaynak: van de poppe/twitter

Bu haberin yazıldığı sırada ATOM, gün içinde %3,38 artışla 10,41$’dan işlem görüyor. ATOM güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Yatırımcının radarındaki son coin, kullanıcıların kripto adresleri için kişiselleştirilmiş alan adları oluşturmalarına olanak sağlamayı amaçlayan bir proje olan Ethereum Name Service (ENS). Van de Poppe’ye göre ENS, 13 dolar civarındaki direnci desteğe dönüştürdükten sonra bir ralli için iyi görünüyor.

“13 doların üzerinde bir kırılma ve şimdi dirençten desteğe geçiş. Büyük olasılıkla devam edecek ve ardından 15,40 ve 17$’ı hedefliyor olacağım.”

ens analiz
kaynak: van de poppe/twitter

Bu haberin yazıldığı sırada ENS, son 24 saatte %3 artışla 14,54$’dan işlem görüyordu. ENS güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!