Bitcoin Analizleri

Analist DonAlt, Bitcoin Güvensizlik Rallisinin Devam Ettiğini Söyledi!

Geçen yıl Bitcoin’in (BTC) taban fiyatını doğru tahmin eden bir kripto stratejisti, kral kriptonun şu anda yeni bir boğa piyasasının ilk aşamalarında olduğuna inanıyor.

DonAlt, Twitter takipçilerine birçok yatırımcının Bitcoin’in birkaç aylık bir tersine dönüş formasyonundan çıktıktan sonra bile hala düşüş trendinde olduğuna inandığını söyledi.

“Tek gördüğüm inançsızlık. Kriptonun sıfıra gideceğine olan inancım mı yoksa dokuz aylık bir yükselişin ardından bir bankacılık krizine girmenin iyi bir fikir olduğunu düşünen aptalların inançsızlığı mı emin değilim.”

Popüler kripto yatırımcısı, çeşitli kripto borsalarındaki negatif fonlama oranlarını göstererek, yatırımcıların hala BTC’nin düşeceğine dair bahis oynadıklarını belirtirken, bir inançsızlık rallisinin devam ettiği tezini de destekliyor.

İnançsızlık rallisi geleneksel olarak bir boğa piyasasının başlangıcında, bir önceki ayı piyasası tarafından şartlandırılan yatırımcıların varlığın gücüne rağmen fiyatların eninde sonunda düşmesini bekledikleri zaman gerçekleşir.

BTC aylardır süren konsolidasyondan yeni çıktı ve bu fonlama mı? Bunu bana açıklayacak benden daha zeki birine ihtiyacım var çünkü bu bana tamamen aptallık gibi görünüyor.”

bitcoin analiz
kaynak: donalt/twitter

Bitcoin her iki durumda da yükselişte!

DonAlt ayrıca BTC’nin en kötü ve en iyi durum senaryolarının da haritasını çıkarıyor. Ancak her iki senaryoda da Bitcoin sadece yükseliyor.

“En kötü durum: kırmızı

En iyi durum: yeşil.”

bitcoin analiz
kaynak: donalt/twitter

DonAlt’a göre, BTC’nin yüksek zaman dilimi kırılması, kral kriptoyu 100.000 $ ‘a kadar yükseltebilir.

“Açgözlülük girişi: Şimdi

Çok açgözlü olmayan giriş: $25,606

Hedef 1: $36,000

Hedef 2: $60,000

Hedef 3: 100.000 $.”

Bu haberin yazıldığı sırada Bitcoin 27.570$’dan işlem görüyordu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!