Altcoin Analizleri

Canto Bir Haftada %190 Arttı!

Radarın altındaki bir katman-1 kripto projesi Canto, yeni bir gelir özelliğinin kullanıma sunulmasıyla bu hafta tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Ethereum Sanal Makinesini (EVM) çalıştıran izinsiz genel amaçlı bir blok zinciri, yedi gün önce işlem gördüğü yere göre %120’den fazla bir artışla, haber sırasında 0,403 dolardan işlem görüyor. CANTO güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Piyasa değerine göre 196. sırada yer alan kripto varlığı, Cuma günü bir noktada tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,442 dolara ulaştı.

Canto, CRS modeli uyguladı

Perşembe günü, kullanıcıların protokolün işlem ücretlerinin bir kısmını kazanmalarına olanak tanıyan “Contract Secured Revenue (CSR) “ adlı bir ücret bölüşüm modeli uyguladı.

“CSR, kullanıcılar akıllı sözleşmelerinizle etkileşime girdiğinde ağa ödenen işlem ücretlerinin bir yüzdesini talep etmenize olanak tanır. Canto yönetimi tarafından oylanmak üzere başlangıçta %20’lik bir yüzde paylaşımı önerilmektedir.”

Merkezi olmayan finans (DeFi) takipçisi DeFi Llama, Canto’nun merkezi olmayan borsasının (DEX) Salı günü günlük işlem hacminde 63,2 milyon $ gördüğünü ve bunun bir önceki güne göre %200’den fazla bir artış olduğunu belirtiyor.

canto analiz
Kaynak: DeFi Llama/Twitter

DEX, Perşembe ve Cuma günleri de benzer bir hacim kaydetti ve şu anda DeFi Llama’nın hacim panosundaki en popüler altıncı merkezi olmayan borsa konumunda.

Blockworks’ün kıdemli araştırma analisti Dan Smith tarafından geliştirilen gösterge tablosuna göre, haber yazıldığı sırada 340 milyon dolardan fazla değer Ethereum’dan (ETH), Canto’ya aktarıldı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!