Bitcoin Haberleri

Usta Analist, Bitcoin Tahminini Açıkladı!

Başarılı kripto stratejisti Scott Melker, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Ripple (XRP) hakkındaki mevcut tahminlerini güncelliyor.

Scott Melker: Coinbase’in halka arzından sonra Bitcoin’in düşmesi sürpriz değil!

Usta kripto analisti Scott Melker, Coinbase’in Çarşamba günü borsaya girmesinin ardından BTC‘nin yaklaşık 62.000 dolara düşmesinin sürpriz olmadığını söylüyor. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

“Bu gerçekten çok klasi̇k bi̇r ders ki̇tabı ti̇careti̇, bunun gi̇bi̇ bi̇r şey. Şi̇mdi̇, bi̇ldi̇ği̇ni̇z gi̇bi̇, bunları takas ederken, tam olarak satıra koymazsınız, emi̇rleri̇ yukarıya, aşağıya, hemen satıra dağıtırsınız, böylece onu yakalarsınız. Tam bi̇r pozi̇syonu doldurmayabi̇li̇rsi̇ni̇z, ancak aynı zamanda bali̇nalar tarafından ön plana çıkmak i̇stemezsi̇ni̇z.”

bitcoin bu kritik seviyey gecerse 12bindolara cikabilir

Scott Melker: Şu ana kadar ikinci en büyük kripto para birimi geriye bakmadı

Scott Melker herhangi bir nedenle Bitcoin 62.000 dolar seviyesinin altına düşerse, 60.000 dolar alanı civarında bir ticaret arayacağını söylüyor. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

“Bi̇tcoi̇n, şi̇mdi̇ye kadar oluşturulmuş en önemli̇ varlık. Tutmak i̇çi̇n bi̇r şey seçmek zorunda olsaydım, bu BTC olurdu. Bununla bi̇rli̇kte, bi̇r trader i̇seni̇z (yatırımcı deği̇l), bu noktadan orantısız yukarı tarafı muhtemelen altcoi̇n’lerde olacaktır. Seni̇ deli̇cesi̇ne zengi̇n yapma olasılıkları çok daha yüksek.”

Birincil örnek olarak Scott Melker, Ethereum’un sessizce BTC’ye karşı çıktığını ve durma belirtisi göstermediğini söylüyor.Analiste göe,  2.200 dolarlık alanda bir ticaret yapmayı umuyordu, ancak şu ana kadar ikinci en büyük kripto para birimi geriye bakmadı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

telegram 12

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!