Altcoin Haberleri

XRP İçin Müthiş Tahmin: 3 Doları Görebilir!

Piyasa değerine göre 4. en büyük kripto para olan Ripple (XRP), geçen gün %35,9’luk bir ralli kaydetti ve 1,90 doların üzerinde işlem gördü. Haftalık ve aylık grafikte Ripple fiyatı sırasıyla %107 ve %307 arttı. Şimdi analist ve trader’lar XRP’den daha fazlasını bekliyor.

a 3
24 saatlik grafikte yükseliş yörüngesinde xrp – kaynak: tradingview

Altstreet Bets: Ripple fiyatı “dirençsiz” 3 dolara çıkabilir! Sonra 8,49 dolar…

Popüler analist Altstreet Bets, XRP’nin fiyatının “dirençsiz” 3 dolara çıkabileceğini göstermek için aşağıdaki grafiği paylaştı. Analist, Ripple fiyatı için desteği 1,10 dolar ve 1,72 dolar olarak belirledi ve XRP’nin uzun vadede 8,49 doları hedefleyebileceğine inanıyor. XRP’nin son performansına birçok faktör katkıda bulunuyor: Güney Kore’deki yatırımcıların yüksek ilgisi, kripto parayı prim karşılığında satın alması ve XRP için yeni kullanım durumu…

b 1
kaynak: altstreet bets

Ripple ve SEC arasındaki yasal savaşta şirket birçok başarıya imza atıyor. Ripple fiyatı, şirketin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile yasal savaşında iki büyük galibiyet elde etmesinden beri yükseliyor. Ripple, Brad Garlinghouse ve Chris Larsons’ın mali geçmişlerini mühür altında tutmayı başardı. Ayrıca şirket, kurumun daha önce XRP’den bir menkul kıymet olarak değil, “kripto para birimi” olarak bahsettiğini gösteren belgeleri ortaya çıkardı. Ayrıca kısa süre önce, Ripple yöneticileri ve aynı zamanda dava kapsamında yargılanan Brad Garlinghouse ve Chris Larsen, SEC’nin kendilerine karşı açtığı davanın reddi için resmi başvuruda bulundu.

SEC davasında işler ödeme şirketinin lehine gidiyor gibi görünüyor

SEC davasında işler ödeme şirketinin lehine gidiyor gibi görünüyor. Araştırmacı Leonidas Hadjiloizou, uluslararası kurumların XRP üzerindeki konumunu ortaya koydu. Bank of International Settlements, bir raporda XRP’nin “kesinlikle bir menkul kıymet olmadığını” söyledi. Araştırmacı Leonidas Hadjiloizou konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

“Jay Clayton, SEC’i̇n ayrıldıktan sonra yi̇ne de harekete geçeceği̇ne i̇nanıyorsa, kapıdan çıkarken riıpple aleyhi̇ne dava açmak i̇ster mi̇ydi̇? Yapmayacağına i̇nanıyorum. Bu davanın SEC tarafından i̇stenmedi̇ği̇ne i̇nanmamın nedenleri̇nden bi̇ri̇ budur ve bu davayı kurtarabi̇li̇rse çözecek.”

Hukuki anlaşmazlık sona ermemiş olsa da sonuçla ilgili duyarlılık kripto piyasasında yükselişe geçiyor. Popüler analist King Solomon konuya yönelik şunları söyledi:

“Dahası vaka, eski̇ SEC li̇derleri̇ni̇n ki̇şi̇sel kazançlarını ulusun refahının üstünde tuttuğunu ortaya koyuyor gi̇bi̇ görünüyor. Ajans, başvurularda ve duruşmalarda “SEC burada yargılanmıyor” i̇ddi̇asında bulunduğunda, bunun tam tersi̇ni̇n doğru olduğu neredeyse kesi̇ndi̇r.”

XRP, DeFi’ye genişleyen kullanım durumlarından faydalanıyor

Birlikte çalışabilirlik çözümü Wanchain, XRP’nin Ethereum, Bitcoin, EOS ve diğerlerinin yanı sıra kendi platformuna entegre edileceğini duyurdu. “Wanchain’in Evrensel Çoklu Zincir Köprülerinden” yararlanarak, kullanıcılar çapraz zincir ile XRP Token ticareti yapabilecekler. Şu andan itibaren XRP sahipleri, platformun yerel merkezi olmayan borsası WanSwap gibi Wanchain DeFi protokolleriyle kazanmaya başlayabilir. Wanchain ekibi konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

“XRP sahi̇pleri̇ artık tokenleri̇ni̇ akti̇f olmayan, cüzdanlarda ve borsalarda bırakmak yeri̇ne farm yapmak, madenci̇li̇k yapmak ve li̇ki̇di̇te sağlamak i̇çi̇n güvenle kullanabi̇li̇rler. XRP tokenleri̇ artık defi̇ uygulamalarıyla etki̇leşi̇me gi̇rebi̇li̇r ve tam potansi̇yelleri̇ne ulaşabi̇li̇r.”

Wanchain kullanıcılarının emrinde yerel bir cüzdan ve XRP cross-chain gönderip alabilecekleri bir Wanbridge web sitesi olacak. Bunu başarmak için, platform XRP Ledger’ını “dönüştürür” ve Ethereum söz konusu olduğunda wanXRP adı verilen bir ERC-20 tokeni çıkarır. Wanchain kullanan tüm işlemler ücretsizdir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!