Altcoin Haberleri

Ünlü Trader Raoul Pal, “Hırslı” Olarak Adlandırdığı Altcoin’i Açıkladı!

Real Vision kurucusu ve dikkat çeken Bitcoin boğası Raoul Pal, kripto alanındaki en iddialı projelerden biri olduğunu söylediği şeyi paylaşıyor.

Internet Computer (ICP), İsviçre merkezli kar amacı gütmeyen Dfinity tarafından geliştirilen bir kripto projesidir. Blockchain projesi, güvenlik duvarları, bulut bilişim altyapısı ve veritabanları gibi merkezi sistemlere güvenmeden internetin hızını, gücünü ve ölçeğini çoğaltmayı amaçlıyor.

Pal projenin, bildiğimiz şekliyle interneti değiştirmeye çalıştığı için, tüm kripto sektöründeki en büyük hedeflerden bazılarına kolayca sahip olduğunu söylüyor.

unnamed file

“Bu proje açıkça uzaydaki herhangi bir projenin en büyük hırsı çünkü temelde ‘İşte kriptografi tarafından yönlendirilen ve şu anda var olan her şeyin ötesinde ölçeklenebilir, internet için tamamen yeni bir mimari’ diyor. Diğer tüm blok zincirlerinden daha hızlı.”

Pal, birçok blok zinciri platformunun kullanıcı kabulü için savaştığı için bazı yatırımcıların proje hakkında şüpheci göründüğünü söylese de, makro analist, ICP’nin onu destekleyen büyük paraya sahip olduğuna ve muhtemelen alanı değiştirebileceğine dikkat çekiyor. Ancak, projenin karmaşıklığı büyümesini yavaşlatabilir.

“Farklı bir büyüklük sırası var. İnsanlar bu konuda oldukça alaycı ama bir bakalım… Bunun yatırımcıları ciddi yatırımcılar. A16z, Polychain Capital… bir bakalım. Onlara şüphenin faydasını verin ve ödevinizi yapın… Bununla yaptığım şey bu. Dominic Williams (Dfinity başkanı) ile konuştum, bana açıklayamadı. Tek bildiğim çok büyük ve karmaşık olduğu ve eğer bunu çok iyi açıklayamazsa evlat edinmenin biraz zaman alacağı. Sorun yok.”about:blank

10 Mayıs’ta ICP, Coinbase Pro, Binance ve Huobi borsalarında listelendi ve 700 doların biraz üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. 

Kaynak: DailyHodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!