Altcoin Haberleri

Ünlü Kripto Analisti Ethereum, Polkadot ve Chainlink için Kötü Gidişat Konusunda Uyardı!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto stratejisti ve tüccarı, Ethereum (ETH), Polkadot (DOT) ve Chainlink’in (LINK) henüz düzeltme yapmadığı konusunda uyarıyor.

Analist Justin Bennett, Ethereum’un azalan bir kanalda ticaret yapıyor olabileceğini ve bunun önde gelen akıllı sözleşme platformu için daha fazla olumsuzluk olduğunu öne sürüyor.

“Bir kalıbın bir tarafındaki sahtekarlıklar, genellikle ters yönde uzatılmış hareketleri tetikler. ETH mükemmel bir örnektir. 15’inde, 1.200 doların üzerinde sahtekarlık ve bugün arıza. 900 dolar ve 780 dolar destek. Ethereum muhtemelen ikincisini ziyaret ediyor.”

fvijomaxeaek5br
kaynak: justin bennett/twitter

Yazma sırasında, Ethereum geçen gün %3.15 artışla 1.123 $ için el değiştiriyor.

Sırada, birden fazla blok zincirini tek bir birleşik ağa bağlamayı amaçlayan bir protokol olan Polkadot var. Bennett’e göre, DOT simetrik bir üçgen modelinden kopmuş olabilir ve düşüş hedefine 5 dolarda olabilir.

“DOT, 7 dolar aralığında direnç gösteriyor.

Son üçgenden ölçülen hedef, henüz karşılanmayan 5 dolar. ”

fviqpwvwaaeukuj
kaynak: justin bennett/twitter

Yazma sırasında DOT , son 24 saatte %6’nın üzerinde bir artışla 7.83 $ değerinde.

Tüccarın radarındaki son madeni para, Bennett’in daha düşük zaman dilimlerinde diyagonal desteğini ihlal ettikten sonra taze bir bacak için hazır göründüğünü söylediği merkezi olmayan oracle ağı Chainlink.

“LINK 4.60 dolara doğru ilerliyor.”

fvikonaxsaeuliz
kaynak: justin bennett/twitter

Yazma sırasında LINK, son gün %7’nin üzerinde bir artışla 6.98 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!