Bitcoin Haberleri

Ünlü Kripto Analisti, Büyük Bitcoin Rallisini Öngörüyor!

Popüler bir kripto stratejisti, önümüzdeki birkaç ay içinde BTC’nin olası ticaret aralığını planlarken Bitcoin (BTC) fiyatında bir artış öngörüyor.

Analist Kaleo, güçlü bir Bitcoin rallisinin yakın olduğunu söylüyor.

“Bitcoin/BTC. Yakında.”

bitcoin
kaynak: kaleo/twitter

Kaleo’nun grafiği, kısa vadede 20.000 $’ın altına düşmeden önce yaklaşık 28.000 $’a kadar büyük bir Bitcoin sıçraması öngörüyor ve ardından 30.000 $’a kadar bir yükseliş izleyecek.

Kripto stratejisti, bu değişen ortamın önümüzdeki aylarda Bitcoin için “en olası” senaryo olduğunu söylüyor.

“Hala en olası sonucun en azından önümüzdeki birkaç ay boyunca 20.000 $ [ve] 30.000 $ arasında bir aralık olduğuna inanıyorum, bu nedenle buradan bir sıçrama bizi 30.000 $ civarına götürebilirken, bunu aşılacak bir şey olarak görmüyorum. henüz oldukça heyecanlı.”

Kaleo ayrıca BTC boğaları bir rahatlama rallisini ateşleyebilse bile, tüccarları dalgalanmanın muhtemelen yeni bir boğa piyasasının başlangıcı olmayacağı konusunda uyarıyor.

“Sıkıştığımız bu 20.000 dolarlık mini aralıktan göreceğimiz bir sonraki adım, sürdürülebilir yeni bir boğa piyasası için ivmeye geçişin sinyalini vermese de, aylardan itibaren çok gerekli bir rahatlama sağlayacak. Son zamanlarda gördüğümüz düşüş eğilimi.

Umarım eğlencelidir, ama açgözlülüğe dönüşmesine ve sizi tamamen tüketmesine izin vermeyin. Sabırlı olun, istiflemeye devam edin, yengeçten kurtulun ve 2024/2025’te kral olun.”

Yazma sırasında Bitcoin, gün içinde %2,34 düşüşle 20,931 $ karşılığında el değiştiriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!