Bitcoin AnalizleriEthereum Analizleri

Popüler Yatırımcı, Ethereum Uyarısı Verdi!

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti, Ethereum (ETH) sahiplerine olası bir düzeltici hareket için tetikte olmaları gerektiği konusunda bir uyarıda bulundu.

Cred, YouTube abonelerine Ethereum’un şu anda aylık zaman diliminde önemli bir direnç seviyesini aşmak için mücadele ettiğini söyledi.

Ethereum hızlı bir şekilde geri çekilebilir

Kripto stratejistine göre, Ethereum’un mevcut piyasa yapısı onu hızlı bir geri çekilme riski altında bırakıyor.

“Eğer bir düşüş olursa üçlü yüksek düşük yapıya dikkat ederim, bu da onu bir tür dürtme veya dürtülmeye duyarlı hale getirir. Bu çok güzel istiflenmiş trend çizgisi benzeri yüksek dipleri sevmiyorum. Dolayısıyla, 1.678 $’lık seviyeden gözle görülür bir ret olacaksa, özellikle de bu kırılma öncesi konsolidasyonun oldukça dağınık olduğu göz önüne alındığında, düşük seviyelerden (1.600 $’ın altında) bir miktar işlem görürsek çok şaşırmam.”

ethereum haberleri
Kaynak: Cred/YouTube

Bu haberin yazıldığı sırada Ethereum 1.673 $ değerinde ve hala Cred’in aylık direnç alanının altında. ETH güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Bitcoin’e (BTC) gelince, Cred kripto kralı rallisinin neden durduğuna inandığını açıkladı.

“Günlük zaman diliminde momentumun makul ölçüde değiştiğini görebilirsiniz. 18.000 ila 21.000 $ arasında dürtü, çok kısa konsolidasyon başka bir güçlü dürtü vardı. 23.000 $’da sadece konsolidasyon yaşadınız, kırılmaya çalıştınız ancak devamını alamadınız.

Bunun nedeni 21.000 $’da, büyük seviyeyi yani 18.000 $ geri aldık ve hiçbir yerin ortasındayız. Oysa şu anda bulunduğumuz yerde büyük bir seviyedeyiz, dolayısıyla aynı türden bir fiyat hareketi bekleyemezsiniz.”

bitcoin analiz
Kaynak: Cred/YouTube

Bu haberin yazıldığı sırada Bitcoin 23.304 $ değerindeydi. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!