Altcoin AnalizleriBitcoin Analizleri

Popüler Analist, The Sandbox (SAND) İçin Ralli Öngörüyor!

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti, Bitcoin (BTC) tahminini güncellerken metaverse altcoin The Sandbox (SAND) için ralli öngörüyor.

Popüler analist Cantering Clark, Twitter takipçilerine SAND’ın mevcut fiyatlardan en az %38 oranında yükselebileceğine inandığını söyledi.

SAND bu yıl değerini ikiye katladı

SAND yılın başından bu yana değerini neredeyse iki katına çıkardı ve Clark, oyun kripto alt sektörünün gücü göz önüne alındığında blok zinciri tabanlı oyun ekosisteminin yükselmeye devam edeceğine inanıyor.

Ayrıca tokenomics veri web sitesi TokensUnlock’a göre yatırımcıların 14 gün içinde gerçekleşecek bir token kilidinin açılmasına karşı korunuyor olabileceğini söyledi. Kilit açma olayları, token yatırımcılarının hak ediş süreleri dolduktan sonra satış yapabilecekleri an olduğu için tokenlerin değerini düşürme eğilimindedir. Bununla birlikte varlığın düşeceğine dair bahis oynayan yatırımcılar; varlık önyargılarına karşı hareket ederse geri satın almak zorunda kalabileceğinden, hedge’ler daha fazla ralli için yakıt görevi görebilir.

“Bunun SAND’ın devam etmesi için pivot noktası olma şansı yüksek.

En düşük seviyelerin 2 katına çıktıktan sonra yukarıdaki destek olarak önceki haftalık en düşük seviyeleri yeniden test ediyor.

Kilit açma 14 gün içinde, bu yüzden muhtemelen bir ton riskten korunma var.

Oyun 30 gün, geçen hafta ve son 24 saat içinde bir numara oldu.

Minimum 1$.”

telegram 12
sand analiz
Kaynak: CanteringClark/Twitter

SAND bu haberin yazıldığı sırada 0,72$ değerinde. SAND güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Bitcoin’e gelince, yatırımcı BTC’nin 30.000 $’a nasıl ulaşabileceğine dair iki senaryo paylaştı. Clark’a göre, Bitcoin 31.000 $’ı geçmeden önce 20.000 $’a kadar düşebilir ya da 25.000 $’a ulaştıktan sonra hiç düşmeyip 30.000 $ fiyat aralığına yükselmeye devam edebilir.

“Günaydın. Bunun başka bir çılgın haftanın başlangıcı olmasını umuyorum. Salı günü herhangi bir sürpriz olmazsa, korumayı kapatıyorum ve 20.000 $ ‘a kadar satın almaya / eklemeye istekliyim. Önümüzdeki birkaç ayın BTC için ya mavi ya da kırmızı olacağından eminim.”

bitcoin analiz
Kaynak: CanteringClark/Twitter

Bitcoin bu haberin yazıldığı sırada 22.851$’dan işlem görüyor. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!