BİTCOİN

LedgerPrime, Bitcoin’i Yenmek İçin Varlık Taşıması Adımı Attı!

LedgerPrime’ın kripto para birimi fonu, spot ve türev piyasalardaki fiyat farklılıkları sayesinde %78 arttı.

Kripto piyasası resmi ikinci çeyrekte kesinlikle kasvetli hale gelirken, Wall Street emektarı başkanlığındaki 130 milyon dolarlık bir kripto hedge fonu, spot ve türev piyasalardaki fiyat tutarsızlıkları sayesinde iyi performans göstermeye devam ettiğini iddia ediyor.

LedgerPrime’ın baş yatırım görevlisi Shilliang Tang, bir Telegram sohbetinde CoinDesk’e “İkinci çeyreğe %62 ile başladığımız miktar fonumuz şimdi %78 arttı” dedi. “Nakit ve elden çıkarma stratejileri bu çeyrekteki satışlar sırasında iyi çalıştı.”

20210215 ledger prime research 1196x675 1
LedgerPrime, Bitcoin'i Yenmek İçin Varlık Taşıması Adımı Attı! 1

Bu, 22 Haziran’da 30.000 doların altına düşerek bugüne kadar olan kazanımlarının çoğunu kaybeden bitcoin’in aksine daha iyi performans gösterdi.

Carlık Taşıma Sistemi nasıl çalışır?

Getiri, contango’nun ne kadar dik olduğuna bağlı olsa da, Carry tüccarları piyasa eğiliminden bağımsız olarak para kazanırlar. 7 Nisan’da yayınlanan bir JPMorgan raporuna göre, Bitcoin vadeli işlemleri genellikle fiat para birimi muadillerinden önemli ölçüde daha yüksek bir taşıma getirisi sunuyor ve bunların çoğu %5’ten az getiri sağlıyor.

Nisan ortasındaki boğa koşusunun zirvesi sırasında, bitcoin 64.800 doların üzerinde rekor seviyeye ulaştığında, Chicago Ticaret Borsası’nda (CME) Haziran vadeli işlemlerinde primi %25’e yükselttiğinde durum daha belirgindi. Üç aylık vadeli işlemler, Skew veri kaynağına göre Binance veya Huobi gibi düzenlemeye tabi olmayan diğer borsalarda yaklaşık %40 civarında çok daha yüksek bir primle işlem gördü.

Kaynak: Coindesk.com

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!