BİTCOİN

Crypto Veteran Tone Vays’e Göre Bitcoin Günlük Grafiği ‘Güzel Görünüyor’

Kıdemli kripto tüccarı Tone Vays, Bitcoin’in günlük grafiğinin şu anda çok sağlıklı göründüğünü söylüyor çünkü kral kripto 50.000 $ seviyesini çıkarmakla tehdit ediyor.

Yeni bir strateji oturumunda Vays, BTC’nin şu anda 50.000 doların hemen altındaki ani direncine saygı duysa da, Bitcoin’in yakında bunu kıracağına inandığını söylüyor.

“Günlük grafik güzel görünüyor. Hemen hemen bu ikili tepede oturuyoruz ve bunun daha uzun süreceğini sanmıyorum. Bu haftayı 48.000’in üzerinde, hatta muhtemelen 49.000 dolara kadar çıkaracağımızı düşünüyorum. Daha da yükseleceğimizi düşünüyorum. Bu mum tek başına çok şey değiştirdi. Bu mum her iki hareketli ortalamayı da şiddetle kırdı… Hacim harikaydı… İnsanlar çok şaşırdı ve bu hamlede pek de yükselişe geçmediler.”

bitcoin
Crypto Veteran Tone Vays'e Göre Bitcoin Günlük Grafiği 'Güzel Görünüyor' 1

Vays, gözünün 200 günlük hareketli ortalama (MA) ve 128 günlük MA üzerinde olduğunu söylüyor. 128 günlük MA’nın 200 günlük MA’nın üzerinde bir geçişi, birçok tüccar tarafından uzun vadeli bir yükseliş sinyali olarak görülüyor. Vays, haçın bu ay içinde gerçekleşebileceğini belirtiyor.

“Önümüzdeki iki ay boyunca, bu hareketli ortalama (200 günlük), bu şeyi 55.000 doların üzerine çıkarmazsak muhtemelen hala düşüyor olacak…

Muhtemelen geçiş er ya da geç gerçekleşecek çünkü 128 günlük MA oldukça hızlı bir şekilde yükselmeye başlayacak ve 50.000 doların üzerine çıkarken 200 günlük MA biraz düşecek. Bu yüzden Ekim ortasında bir crossover düşünüyoruz, bu harika olur.”

Vays’in Ekim ayında yükselişe geçecek bir Bitcoin kurulumu tahmini, BTC’nin Aralık ayında 100.000 dolarlık dönüm noktasını aşması için yaptığı önceki çağrılarla aynı doğrultuda.

“Kasım başında 65.000 doları kırıyoruz ve ardından muhtemelen Aralık sonunda 100.000 doların üzerine çıkıyoruz. Bu yüzden hala Aralık’ta 100.000 doları kıracağımıza dair görüşümü koruyorum.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!