ALTCOİN

Kripto Tüccarı, Ethereum, Polkadot ve 2 Altcoin İçin Ralli Tahminini Paylaştı!

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti ve tüccarı, dijital varlık piyasasında devam eden düzeltmeye rağmen Ethereum (ETH), Polkadot (DOT) ve diğer iki altcoin için yeni yükselişler gördüğünü söylüyor.

Ethereum rallisi yakın

Sahte tüccar Pentoshi, 268.200 Twitter takipçisine, önde gelen akıllı sözleşme platformu 3.200 doların üzerinde destek üzerinde işlem yapmaya devam ederken Ethereum’un önümüzdeki haftalarda ralli yapmasını beklediğini söyledi.

“Geç satıcılar cezalandırılacak gibi ve bu boğa piyasasında bir günlük, üç günlük ve bir haftalık destek. Buradaki grafikte düşüş yok. Alıcılar muhtemelen 1-2 hafta içinde ödüllendirilecek.”

kripto tüccarı, ethereum, polkadot ve 2 altcoin i̇çin ralli tahminini paylaştı!
Kaynak: Pentoshi/Twitter

Polkadot’a bakıldığında Pentoshi, temel bir katalizörün çiftin değerini daha yüksek seviyelere çıkarabileceğine inandığı için Bitcoin’e (DOT/BTC) karşı birlikte çalışabilir blok zinciri konusunda iyimser.

“Resmi olarak şimdi girişleri arıyorum. Sadece maymunluk yapmalıydım. Bence, bu kesinlikle gönderecek.

FA (temel analiz) bilge, önümüzdeki 4-6 hafta içinde bunu daha da ileriye götürmesi gereken parachainlere sahiptir.

Giga şu anda titreşimler gönderiyor. Yakında BTC çiftinde fiyat keşfi.”

kripto tüccarı, ethereum, polkadot ve 2 altcoin i̇çin ralli tahminini paylaştı!
Kaynak: Pentoshi/Twitter

Parachainler, çeşitli kullanım durumlarını gerçekleştirmek üzere özelleştirilebildikleri için Polkadot ağının kalbidir. Polkadot’a göre, parachainler bu yıl içinde piyasaya sürülecek.

Yatırımcının radarındaki bir diğer kripto para ise akıllı sözleşmeler platformu Tezos (XTZ). Pentoshi, Tezos’un katman 1 platformlarına artan yatırımcı ilgisinin ortasında %40’ın üzerinde toparlanacağını tahmin ediyor.

“Gelecek hafta USD çiftinde fiyat keşfi, BTC çiftinde üst dirence doğru yükseliyor.

Gecikmiş L1 oldu ama artık değil. Organik olarak çok fazla şey oluyor ve ciltler önümüzdeki hafta neler olacağını gösteriyor

Bu boğa. Bence 10$+ geliyor.”

kripto tüccarı, ethereum, polkadot ve 2 altcoin i̇çin ralli tahminini paylaştı!
Kaynak: Pentoshi/Twitter

Sıradaki, tüccarın 0,000008 BTC veya 0,36 $’da dirence yakın konsolide etmeye devam ederken Bitcoin’e (SKL/BTC) karşı çıkmaya hazır olduğunu söylediği elastik blok zinciri ağı SKALE. Pentoshi ayrıca SKL/BTC’nin değerini yükseltebilecek birkaç temel katalizörden de bahseder.

“Biraz aldım ama daha çok FA ile ilgileniyorum. Gazsız NFT’ler (muhtemel olmayan jetonlar) ve ölçeklendirme geliyor. Grafik, bence bir hareket haline gelse de harika görünüyor. Swing ticaret aralığı düşük ila yüksek aralığı. Bence son yükseliş trendi = kırılmaya doğru birikim. Zaman dilimi 2-4 hafta.”

kripto tüccarı, ethereum, polkadot ve 2 altcoin i̇çin ralli tahminini paylaştı!
Kaynak: Pentoshi/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!