Altcoin Haberleri

Kripto Strateji Uzmanına Göre Oyun Altcoin Axie Infinity (AXS) için Görünürde Devasa Kapitülasyon Var!

Yakından izlenen bir kripto stratejisti, blok zinciri tabanlı Axie Infinity (AXS) oyununun keskin bir düzeltici hareketi ateşlemesini beklediğini söyledi.

Yeni bir strateji oturumunda, takma adlı kripto analisti Jack, AXS’nin üç günde yoğun bir satış olayının habercisi olabilecek devasa bir geri dönüş yapısı yazdırdığını söylüyor.

“Bu, en azından burada [15.90$] çok fazla boşa gidecek, bu da %50’nin üzerinde. Bu aynı zamanda bana piyasadaki genel hissiyatı da gösterirdi. Madeni paralar böyleyse, kripto küresindeki en spekülatif türde varlıklar bu kadar çok kusmaya başlar, özellikle de bunun zaten %75 [düşüş] olduğunu düşündüğünüzde… Bunun olması beni hiç şaşırtmaz.” 

capture 8
kaynak: jack/youtube

Jack’in grafiğine bakıldığında, AXS büyük bir baş ve omuz modeli oluşturuyor gibi görünüyor.

Yazma sırasında AXS, son 24 saatte %5’in üzerinde artışla 47.90 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin’e (BTC) gelince, kripto stratejisti BTC için kısa vadeli bir sıçramanın görülebileceğini, ancak yine de önde gelen kripto para biriminin düşüş eğilimini sürdürmesini beklediğini söylüyor.

“Aslında, bu sıçramanın burada (42.000$) arttığını görebiliyordum, ancak tam bir reddetme veya [39.000$] seviyesini kaybetme, bence hızlı bir şekilde düşecek.”

capture 9
kaynak: jack/youtube

Jack’e göre, 39.000 dolar seviyesini kaybetmek “bazı boğaları patlatacak” ve 35.000 dolarlık hedefine satışları hızlandıracak.

Yazma sırasında, Bitcoin geçen gün %1,26 artışla 40,193 dolar karşılığında el değiştiriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!