Bitcoin Haberleri

Kripto Strateji Uzmanına Göre, Önümüzdeki Haftalarda Bitcoin (BTC) İçin En Muhtemel 2 Senaryo!

Popüler bir kripto stratejisti, önümüzdeki haftalarda Bitcoin (BTC) için en olası yollar olduğuna inandığı iki potansiyel senaryoyu açıkladı.

Analist DonAlt, Bitcoin’in önümüzdeki aylarda güçlü bir ralli başlatmadan önce kısa vadede yükseliş ivmesi toplayabileceğini düşündüğünü söyledi.

“Önümüzdeki üç, dört, beş hafta boyunca küçük mumların ters yönde olması ve ardından bir noktada ortaya çıkması için iyi bir şans var. Bu benim en olası senaryom.”

DonAlt, önde gelen dijital varlık konusunda iyimser olsa da, kısa vadeli 18.000 dolara geri çekilme olasılığını da düşünüyor.

“Açıkçası, bu haftalık desteğe geri dönmek de mümkün. İkinci testte bozulacağını sanmıyorum. Bir kez test ettik. Mükemmel bir destek seviyesidir. Geri dönüşü tamamlasak bile, ikinci testi de tutacağını düşünüyorum.

Ancak bu noktada, elde ettiğiniz herhangi bir sıçramanın satılacak bir şey olup olmadığını merak etmeye başlamanız gerekir, çünkü bu kötü görünür. Bu düşüş tezi. Bu gerçekleşirse, sanırım 18.000 – 19.000 dolar tutacağız.

Boğa gibi oynuyorsanız, yavaş yavaş dirence (30.000 $) sürünerek, direnç yoluyla tasfiyeye girmek bana çok mantıklı gelir. Bunlar en olası iki sonuç.”

seri15 kriptoup
kaynak: donalt/youtube

Yazma sırasında Bitcoin, gün içinde %1’in üzerinde düşüşle 22.183 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!