Bitcoin Haberleri

Kripto Strateji Uzmanına Göre Bitcoin Yanıp Sönen Güçlü Yükseliş Sinyali Veriyor!

Popüler kripto analisti Kevin Svenson, Bitcoin’in (BTC), piyasa değerine göre önde gelen kripto varlığının yükseliş yönünün başlangıç ​​aşamalarında olduğunu gösteren sinyaller verdiğini söylüyor.

Svenson 67.400 YouTube abonesine, Bitcoin’in bir “çarpma ve koşma eğilimi gösteren bir yukarı dönüş dibi” gibi göründüğünü söylüyor.

“Bitcoin şimdi, destansı bir geri dönüşe sahip olduğumuz Mart [2020] covid çöküş modeline çok benzeyen bir düzende oturuyor. Çarpıp kaçan bir ters dip.”

bitcoin

Çarp ve koş ters dip modeli, tüccarların bir fiyat trendinin sonunu ve bir diğerinin başlangıcını belirlemelerine yardımcı olmayı amaçlar. Model genellikle piyasada aşırı spekülasyon olduğunda ortaya çıkar.

Svenson, bir sonraki büyük fiyat engelinin Eylül ayından bu yana yaklaşık 53.500 $ olan bir önceki yüksek seviyeyi geçeceğini söyledi.

Boğalar için şimdiye kadar oldukça iyi görünüyor.

S kadar değil ormandan henüz, ama ben şu anda gördüğüm şey gibi.”

BTC, yazı yazılırken bir hafta önce fiyatlandırıldığı yerden yaklaşık %9 artışla 51.231.57 dolardan işlem görüyor.

Svenson ayrıca parabolik dur-ve-ters (SAR) göstergesinin Bitcoin’in yükseliş yönünün ortasında olduğuna işaret ettiğini söylüyor. Analist, Bitcoin’in 2022’de tüm zamanların en yüksek seviyelerine fırlamasının muhtemel olduğunu düşünüyor.

Ancak kısa vadede Svenson, Bitcoin’in önce 63.222 dolara, ardından 69.000 dolara yükseldiğini görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!