Kripto Para Haberleri

WhaleStats, Kripto Balinalarının 56 Trilyon SHIB Biriktirdiğini Söyledi!

Zincir üzerindeki verilere göre, en iyi kripto balina adresleri şu anda 600.000.000 $ değerinden fazla meme token Shiba Inu (SHIB) tutuyor.

Kripto Balinaları SHIB Topluyor

Kripto balina izleme sitesi WhaleStats, en büyük 2.000 ETH sahibinin yaklaşık 56 trilyon SHIB biriktirdiğini tespit etti.

Dogecoin (DOGE) rakibi haber yazıldığı sırada 0,00001083 dolardan işlem görüyor.

ETH balinaları için bir sonraki en iyi yatırım, hesaplarında 167,7 milyon dolardan fazla tutan blok zinciri ölçeklendirme çözümü Polygon‘dur.

ETH balinalarının üçüncü favori yatırımı ise kripto, hisse senedi ve değerli metaller yatırım platformunun tokenı olan Bitpanda Ecosystem Token (BEST).

En iyi 2.000 balina 155,9 milyon dolardan fazla BEST’e sahip. BEST, haber yazıldığı sırada 0,368 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %1,3 artış gösterdi.

kripto para haberleri
kaynak: whalestats/twitter

Listede bir sonraki sırada, merkezi olmayan oracle hizmetinin token’ının 149 milyon dolardan fazla değerine sahip 2.000 ETH balinası ile Chainlink (LINK) yer alıyor. Çapraz kripto değişim uygulaması SwissBorg (CHSB), balinaların 131 milyon dolardan fazla token biriktirmesiyle en iyi ETH hesaplarında bir sonraki sırada yer alıyor.

Balinaların biriktirdiği diğer dijital varlıklar arasında merkezi olmayan borsa (DEX) Uniswap (UNI), ölçeklendirme çözümü Locus Chain (LOCUS) ve oyun metaverse Decentraland (MANA) yer alıyor.

Shiba Inu projesi kısa süre önce, ekosistemin Polygon’a benzer şekilde Ethereum üzerine inşa edilen yeni katman-2 ağı Shibarium’un uzun zamandır beklenen lansmanını kutladı. Shibarium şu anda beta test ağı aşamasında faaliyet gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!