Kripto Para Haberleri

Kripto Analisti Woo, Katalizörün Yüksek Değerli Yatırımcıları Çekeceğini Söyledi!

Önde gelen zincir içi analist Willy Woo, FTX kripto borsasının çöküşünün geleneksel finans yatırımcılarını paralarını Bitcoin (BTC) ve diğer dijital varlıklara yatırmaktan caydırmayacağına olan güvenini ifade ediyor.

Woo, Twitter takipçilerine FTX’in çöküşünün kripto endüstrisini uzun yıllar geriye götüreceği yönündeki popüler görüşe rağmen yasal kısıtlamalarla karşılaşmayan yüksek net değere sahip yatırımcıların bir giriş fırsatı yakaladığını söyledi.

Kripto kalıcı ve artık riskli değil

“FTX’in patlamasından sonra birçok kişi bunun sektörü uzun yıllar geriye götüreceğini düşünüyor ama bu benim yaptığım konuşmalara ters düşüyor. Geleneksel finans sermayesi tahsis edenler şu anda sektöre girmek için bir fırsat görüyorlar. Bitcoin ve kriptonun kalıcı olduğunu ve artık riskten arındırıldığını görüyorlar.

Bu durumda geleneksel finans, ana akım perakende üzerindeki düzenleyici kısıtlamalardan muaf yüksek net değerli yatırımcılar anlamına geliyor. Geleneksel finans sermayesinin büyük kısmı için şu anda bulunduğumuz yer burası.

Bu arada perakendenin önemli bir kısmı zaten burada, Bitcoin statükoyu tersine çevirdi.”

Bitcoin’in fiyatı konusunda Woo, amiral gemisi varlığının olumsuz makroekonomik ortamdaki rüzgarlara dayanmasının nedeninin uzun vadeli sahiplerinin biriktirmeye devam etmesi olduğunu söyledi.

“BTC’nin neden bu kadar çok borçlanmaya karşı direndiğini merak ediyorsanız, satışları emen uzun vadeli hodler’lar, BTC’lerinden vazgeçmeyen Rick Astley’ler. Spot satın alıyor ve yığınlarına ekliyorlar.”

kripto para haberleri
kaynak: willy woo

Woo, Bitcoin’lerini bırakmayan uzun vadeli sahipleri ifade etmek için “Rick Astleys” terimini kullanıyor ve pop yıldızının tek hit şarkısı olan “Never Gonna Give You Up “a yanaktan bir gönderme yapıyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

En güncel kripto para haberleri için TwitterTelegramİnstagram ve Tiktok‘ta bizi takip edin.

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!