Bitcoin Haberleri

Kripto Analistleri Bitcoin Uyarısı Verdi!

Bir çift yakından takip edilen kripto stratejisti, BTC’yi 30.000 $ fiyat alanına yakın gönderebilecek ciddi bir düzeltici olay için hazırlandığı konusunda uyarıyor.

Sahte kripto analisti Smart Contracter, 205.500 Twitter takipçisine Bitcoin’in  29.000 dolara geri çekilmeden önce önümüzdeki günlerde 42.000 dolarda bir boğa tuzağı kurduğunu gördüğünü söyledi.

“BTC burada yeniden dağıtıma benziyor. Sanırım bir 10 gün kadar daha yanlara gideceğiz ve sonra son bir kapitülasyondan kurtulacağız. Sonra özleriz.”

image 4
Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Diğer kripto analisti Altcoin Psycho aynı düşüş görüşünü paylaşıyor.

Yeni bir strateji oturumunda kripto stratejisti, BTC’de aradığı şeylerden birinin, Haziran 2021’de Bitcoin’e olana benzer şekilde piyasadaki aşırı kaldıracı temizleyen devasa bir tasfiye olayı olduğunu söylüyor.

“Buranın [32.000 $] altına inebilirsek, oldukça ağır bir risk alacağım. Şimdi çok daha aşağılara inmemiz için iyi bir şans var. Bunun geçen yılın Haziran ayında tekrarlanmama ihtimali yüksek, ancak bu mevcut durumun dışında, bu mevcut senaryonun dışında büyük bahisler yapmak ve piyasalardan biraz kan almaya çalışmak için herhangi bir yer varsa, bu seviye civarında olacaktır. [30.000$].”

Her iki tüccar da son bir teslim olma olayı görürken, Bitcoin’in düzeltmeden sonra dibe vuracağına da inanıyorlar.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

telegram 12

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!