Bitcoin Haberleri

Kripto Analisti Nicholas Merten’e Göre Bu Döngü Bitcoin İçin Gerçekçi Fiyat Tahmini!

Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşırken, popüler kripto tüccarı Nicholas Merten, önde gelen dijital varlığın bir sonraki adımda nereye gidebileceğine bir göz atıyor.

CoinGecko’ya göre BTC, yazı yazarken geçen hafta %11’den fazla ve geçen ay yaklaşık %33 artışla 64.077 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre en büyük kripto varlığı, Nisan ortasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64,804 dolara ulaştı.

Yeni bir strateji oturumunda Merten, 474.000 YouTube abonesine Bitcoin’in “hemen hemen kaçınılmaz olarak” 65.000 doları aşmaya ayarlandığını söyledi.

“Bence bu noktada herkes artık sözde bir ayı piyasasında olmadığımızdan oldukça emin.”

Analist, Bitcoin’in piyasa döngülerinin geçmişine dayanan bir “tutarlı tahminin”, BTC’nin Kasım 2022’ye kadar 4 trilyon dolarlık bir piyasa değerine ulaşacağını tahmin ettiğini söylüyor. Bitcoin’in mevcut piyasa değeri 1,2 trilyon dolardan fazla ve 4 trilyon dolarlık bir piyasa değeri, BTC’nin fiyat noktasını, 200.000 dolar civarında.

bitcoin

Ancak Merten, fiyat artışının çok daha erken gerçekleşmesinin mümkün olduğunu söylüyor.

“Burada daha iyimser bir beklenti elde edecek olsaydık, en iyimser senaryoda hala %250’lik bir getiri göreceğimizi söyleyebilirim, ancak sadece birkaç ay içinde, 2022’nin 1. çeyreğine veya 2. çeyreğinin başlarına girerken. ”

Zaman çizelgesinden bağımsız olarak analist, kripto para birimlerinin toplam değerinin bu döngünün sonunda 10 trilyon dolar olacağını tahmin ediyor. CoinGecko’ya göre, kripto para genel piyasa değeri şu anda 2,6 trilyon dolardan fazla.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!