Bitcoin Haberleri

Milyarder Mike Novogratz, Bitcoin’in (BTC) %1,100’den Fazla Patlayacağını Tahmin Ediyor!

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin’in (BTC) önümüzdeki yarım on yılda on kat artabileceğini tahmin ediyor.

Yeni bir Bloomberg röportajında ​​Novogratz ,  Bitcoin’in bu yılın geri kalanında değişeceğini, ancak amiral gemisi kripto para biriminin benimsenmesi arttıkça beş yıl içinde altı haneli bir fiyata ulaşacağını söyledi.

Bütün yıl, Bitcoin’de 30.000 – 50.000 dolar aralığında olacağımızı düşündüm, aşağı yönlü değil, yukarı yönlü risk [ve]. Ama bence beş yıl sonra Bitcoin 500.000$’da değilse, benimseme döngüsünde yanılmışım.”

bitcoin

Galaxy Digital CEO’su, 2021’de Bitcoin’in benimsenmesinin 1990’larda internet teknolojisinden daha hızlı gerçekleştiğini söylüyor.

“Hızlanan bir benimseme döngüsü görüyoruz. Bitcoin geçen yıl çok daha hızlı büyüdü [ve] kripto, internetin 90’larda en iyi yıllarında yaptığından [daha fazla] büyüdü. Bunun her yerde viral hale geldiğini görüyorum. Orta Doğu’daysa veya Amerika Birleşik Devletleri’ndeki emeklilik fonlarının katılmaya hazırlandığını biliyorsunuz.”

Novogratz ayrıca ABD ve müttefiklerinin Rusya’nın Ukrayna’yı işgal etmesinin ardından Rus merkez bankasının varlıklarını dondurma kararının Bitcoin ve diğer dijital varlıklara fayda sağlayacağını söylüyor.

“Sanırım bilinmeyen bir dünyaya giriyoruz, burada insanlar ‘rezerv para birimi nedir?’

ABD gitmiyor, dolar gitmiyor. Ama tek yer olmayacak. Ve bence bu karmakarışık varlık yığınını göreceksiniz – altın, kesinlikle dijital varlıklar bu kovanın bir parçası olacak.

Bütün dünya bir gecede Bitcoin’e dönmeyecek. Ama gitgide daha fazla insanın ‘Paramın bir kısmını egemenliğin dışında istiyorum’ dediğini göreceksiniz.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!