Kripto Para Analizleri

Kripto Analisti Van De Poppe; Ethereum, Litecoin ve AVAX İçin Ralli Bekliyor!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) ve birincil rakiplerinden biri de dahil olmak üzere bir avuç altcoin için ralli öngördü.

Kripto stratejisti Michaël van de Poppe, Twitter takipçilerine piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto varlığının nispeten yakında 1.450 $ fiyat seviyesini test etmesini beklediğini söyledi.

Ethereum’da iyi tepki. Bu bölgenin biraz rahatlamasını bekliyorduk, bunu başardık ve dirençle karşı karşıyayız. Daha yüksek dipler yapmaya devam edersek, 1.450 dolar civarındaki alanları test edeceğimizi düşünüyorum.”

kripto para analizleri
kaynak: michael van de poppe/twitter

Ethereum bu haberin yazıldığı sırada 1.275 dolardan işlem görüyor ve gün içinde %2’lik bir kazanç sağlıyor. ETH güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Katman-1 protokolü Avalanche’a (AVAX) geçen van de Poppe, 13 dolar civarında seyrederken kripto para biriminde uzun pozisyon alma planı olduğunu ancak başka bir dijital varlığı tercih ettiğini söyledi.

Şimdi AVAX’ın 13,75-14,50 dolar aralığını aşması halinde 16-17 dolar aralığını test etmesini beklediğini söylüyor.

AVAX’ta 13$ civarında bir uzun pozisyon arıyordum. Başka bir kriptoya yöneldiğim için bunu tetiklemedim ancak 13,75-14,50 $ kırılırsa 16-17 $’da bir test için istekliyiz.”

kripto para analizleri
kaynak: michael van de poppe/twitter

AVAX bu haberin yazıldığı sırada 13,50 $ değerindeydi. AVAX güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Van de Poppe analizini Bitcoin (BTC) alternatifi Litecoin (LTC) ile sonlandırıyor. Varlığın fiyatının yaklaşan Federal Rezerv toplantısı, Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) ve Üretici Fiyat Endeksi (ÜFE) gibi enflasyon göstergeleri de dahil olmak üzere çeşitli faktörlere bağlı olacağını söyledi.

Kripto analisti: LTC’nin 76 doları çevirmesi bir ralliyi tetikleyebileyebilir!

“Sabırla 71 veya 65 dolardan bir giriş bekliyorum ancak bunu elde edeceğimizden şüpheliyim muhtemelen Federal Açık Piyasa Komitesi, TÜFE ve ÜFE’ye bağlı olcak. Genel olarak, bu senaryolara bakıyorum ve devamının gerçekleşmesini bekliyorum. Daha düşük zaman dilimleri; 76$’ın çevrilmesi potansiyel bir tetikleyicidir.”

kripto para analizleri
kaynak: michael van de poppe/twitter

LTC bu haberin yazıldığı sırada 75,56$’dan işlem görüyor. LTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

En güncel kripto para haberleri için TwitterTelegramİnstagram ve Tiktok‘ta bizi takip edin.

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!