Altcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Tron, Algorand, VeChain Günlük Analiz: 26 Eylül

Tron, Algorand ve VeChain’in tümü son 24 saat içinde konsolidasyon gösterdi. Madeni paralar toparlanma gösterse de, aynı şey henüz kendi çizelgelerine yansımadı. Tron yükseldi ve bir sonraki fiyat direnci işaretini izliyordu. VeChain %1,3 değer kazanırken Algorand hafifçe geriledi. 

Tron (TRX)

tron
trx/usd, tradingview

Tron, son işlem seanslarında konsolide oldu. Son 24 saatte %1,3 oranında küçük bir artış kaydetti. Altcoin 0.0906 dolardan işlem görüyordu ve 0.0958 dolar direnç işaretini tekrar ziyaret edebilirdi. Sürekli bir yükseliş trendiyle Tron, 0.1062 dolar civarında işlem yapmayı tekrar deneyebilir.

Bununla birlikte, kilit teknik parametreler düşüş eğilimine işaret etti. Dizin Göreceli Güç alış baskısı olarak yarım sınırının altında idi düşük kalmıştır. MACD , düşüş eğilimi sonrasında histogramında kırmızı çubuklar parladı.

Bollinger Bantları paralel kaldı ve bu da fiyat oynaklığının önümüzdeki işlem seanslarında düşük kalabileceğini gösterdi. Alım baskısının uzun süre düşüş bölgesinde kalması durumunda, altcoin 0,0888 dolarlık destek çizgisinin yakınında ve ardından 0,0816 dolarda işlem görebilir.

Algorand (ALGO)

algorand
algo / usd, tradingview

Algorand 1,75 $ olarak fiyatlandı ve konsolidasyon parlarken %0,5 oranında küçük bir düşüş yaşadı. En yakın destek hattı 1.51 dolarda kaldı. Teknikler, olumsuz fiyat hareketine işaret etti.

Göreceli Güç Endeksi , artan satış baskısına işaret eden yarım çizginin altında kaldı. MACD , histogramında ref] çubuklarını görüntüledi. Müthiş Osilatör kırmızı sinyal çubuklarını tasvir etti. 

Flip tarafında, eğer satın alma baskısı canlanırsa, madeni para için direnç 1,90 dolarda kaldı. ALGO’nun bir haftanın en yüksek seviyesi olan 2,20$ yakınında işlem görebileceği bir düşüş.

VeChain (VET)

vechain
vet/usd, tradingview

VeChain yatay olarak işlem görüyordu, fiyatı 0,091 dolardı. Son 24 saatte %1,3 arttı. VET için direnç işareti 0,099 $ ve ardından 0,109 $ olarak gerçekleşti.

0.109 doların üzerine çıkarak, kripto para için bir haftanın en yüksek seviyesi olan 0.124 dolar seviyesinin üzerinde işlem görebilir. Göreceli Güç Endeksi az alış baskısı belirtilen orta hat altındaydı. MACD histogramında kırmızı çubuklar parladı.

telegram 12

Chaikin Para Akışı orta çizginin altında kaldı ve bu da sermaye girişlerinin negatif olduğunu gösteriyor. Mesleki Eğitim ve Öğretim için destek hattı 0,085 ABD doları seviyesindeydi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!