Kripto Para Haberleri

Jim Cramer, Kripto Yatırımcılarını Uyardı!

CNBC sunucusu Jim Cramer, kripto yatırımcılarının fiyatlar daha da düşmeden pozisyonlarını derhal boşaltmaları gerektiğini düşünüyor.

CNBC’de yayınlanan bir habere göre televizyoncu, yatırımcıların ellerindeki varlıkları satmak için hala zamanları olduğunu söyledi.

Cramer: Kripto varlıklarının piyasa değerlerine aldanmayın!

“Kendinizi hırpalayıp ‘hey, satmak için çok geç’ diyemezsiniz. Gerçek şu ki, berbat bir pozisyonu satmak için asla geç değildir ve bu sözde dijital varlıklara sahipseniz sahip olduğunuz şey budur.”

kripto para haberleri

Cramer özellikle XRP, akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA), memecoin Dogecoin (DOGE) ve blok zinciri ölçeklendirme çözümü Polygon’un (MATIC) fiyatlarının daha da düşebileceğinden hatta sıfıra kadar inebileceğinden bahsetti.

Ayrıca en büyük stabilcoin olan Tether’e (USDT) de şüpheyle yaklaştı.

“Dolara bir nevi sabitlenmiş olması gereken sözde bir stabilcoin olan Tether’in hala 65 milyar dolarlık bir piyasa değeri var… Hala tüm bu şeyleri umutsuzca havada tutmaya çalışan koca bir destekçi endüstrisi var – dot-com çöküşü sırasında kötü hisse senetlerinde olanlardan çok farklı değil.”

Tether, iflas eden kripto borsası FTX’in çöküşünün ardından Kasım ayı başlarında kısa bir süreliğine 0,978$’a kadar düşmüş olsa da, bu haberin yazıldığı sırada 1,00$’dan işlem görüyordu. USDT güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

En güncel kripto para haberleri için TwitterTelegramİnstagram ve Tiktok‘ta bizi takip edin.

telegram 12

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!